تشکیل ۱۶۰۰ گروه‌ تخصصی احیاگر امر به معروف و نهی از منکر در کشور

تشکیل ۱۶۰۰ گروه‌ تخصصی احیاگر امر به معروف و نهی از منکر در کشور

به گزارش سراج24، حجت الاسلام حامد ترکاشونددر مراسم تکریم و معارفه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی با بیان اینکه هر زمان نامی از امر به معروف آورده می‌شود بحث عفاف و حجاب مطرح می‌شود، گفت: این در صورتی که امر به معروف و نهی از منکر حوزه‌های مختلفی دارد و اگر بتوانیم آن را به درستی در جامعه تشریح و تخصصی کنیم موج عظیم مردم به این فریضه الهی می‌پیوندند.

وی ادامه داد: امروز ستاد با رویکرد اجتماعی و معاونت علمی و آموزشی و معاونت فرهنگ و رسانه وارد میدان شده است و همراهی مسؤلان استان را در احیا و ترویج این واجب الهی می‌طلبد.

معاون اداره امور استان‌ها ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور از تشکیل حدود ۱۶۰۰ گروه تخصصی احیاگر امر به معروف و نهی از منکر در کشور و صدور مجوز این گروه‌ها در استان‌ها خبر داد و گفت: امیدواریم در استان مرکزی اهتمام بیشتری در تشکیل این گروه‌ها در مباحث مهم اجتماعی صورت پذیرد.

ترکاشوند در پایان گفت: ۱۶ عرصه در زمینه‌های مختلف امر به معروف و نهی از منکر به صورت تخصصی از جمله اجتماعی، بهداشت و درمان، حقوقی، فرهنگی و غیره فعالیت می‌کنند.

گفتنی است در این جلسه از خدمات سردار محسن کریمی تجلیل شد و حجت الاسلام مصطفی فرخی به عنوان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی معرفی شد.

اخبار مرتبط

کار رسانه‌ای با محور امر به معروف و جلب رضای خدا، زمینه‌ساز موفقیت است

همکاری مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر و حوزه هنری لرستان

عوامل اضمحلال و نابودی جوامع از دیدگاه قرآن

0 نظر

ارسال نظر

capcha