حنای مسئولان ناکارآمد برای مردم رنگی ندارد

 حنای مسئولان ناکارآمد برای مردم رنگی ندارد

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن حیدری، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به‌ صف‌آرایی مسئولین دولت یازدهم و دوازدهم برای حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری، اظهارداشت: مردم ایران عاملین و مسببین وضعیت فعلی را فراموش نخواهند کرد! آن‌هایی که برای منافع شخصی و حزبی، با ارز ملی بازی کردند و قیمت بنزین و دلار و سکه را افزایش دادند، امروز با پز پوپولیستی و طلبکاری داعیه‌دار تغییر در وضعیت فعلی هستند.

وی تصریح کرد: آن افرادی که هنگام ثبت‌نام از وضعیت امروز مردم ابراز گلایه کردند، خودشان مسبب وضعیت فعلی هستند، آن‌ها اگر می‌توانستند دردی از مردم دوا کنند، در این مدت انجام می‌دادند.

عضو مجلس خبرگان رهبری، اضافه کرد: این شعارها شاید برای انسان‌های ساده‌اندیش قابل باور باشد، اما شأن ملت ایران، بالاتر از این‌هاست که فریب سخنان دروغ برخی از مسئولان را بخورند و قطعاً حنای آن‌ها برای ملت ایران رنگی خواهد داشت.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حیدری، با اشاره به ملاک‌ها و معیارهای رئیس‌جمهور اصلح، گفت: شجاعت، صداقت در گفتار، عدالت‌خواهی و عدالت محوری، انسانی که لساناً و عملاً با فساد مبارزه کرده باشد و کارنامه قابل قبولی از خود به‌جای گذاشته باشد، از جمله معیارهای رئیس‌جمهور انقلابی است که این مسائل در سخنان حضرت امام و مقام معظم رهبری مشهود است.

وی در پایان، ناامیدی و یأس نسبت به آینده نظام اسلامی را نتیجه تفکرات انسان‌های سست باور دانست و اظهارداشت: نا امیدی و یأس مساوی با مرگ است؛ انسانی که زنده است و می‌خواهد مشکلات را حل کند، باید امیدوار بوده و در صحنه برای حل مشکلات خود و جامعه تلاش کند؛ چراکه خالی کردن صحنه، یعنی باز گذاشتن عرصه برای انسان‌های فاسد و ظالم است.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha