شهید سلیمانی بدون هیچ گرایش جناحی و همیشه انقلابی بود

شهید سلیمانی بدون هیچ گرایش جناحی و همیشه انقلابی بود

به گزارش سراج24، سرکار خانم ظهیری معاون فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در مراسم افتتاحیه ستاد حوزوی انتخاباتی ملت امام حسین (علیه السلام) که عصر سه شنبه در محل مجتمع آموزشی هدایت برگزار شد، بیان کرد: خدا را شاکریم که در این برهه مهم از تاریخ و در شرایطی قرار داریم که خداوند متعال توفیق درک انقلاب اسلامی را نصیب ما نموده و باید قدردان این نعمت باشیم.

معاون فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران با اشاره به اینکه امروز بیش از گذشته نیازمند وحدت و همدلی در میان نیروهای جبهه انقلاب و خصوصاً حوزویان هستیم، تصریح کرد: تمام تشکل‌های حوزوی عهدی را با ولایت بسته و بر این عهد استوار هستند که تا پایان با هم همدل و همراه بمانند.

ظهیری در ادامه افزود: ملت امام حسین (علیه السلام) از کسانی که حسینی عمل کرده اند آموخته اند که جدای از هر رنگ پذیری، به دنبال خدمت به مردم و گسترش انقلاب بوده و تمام توان خود را وقف این کار نمایند.

معاون فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص سردار دل‌ها، تاکید کرد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در طول دوران زندگی پر برکت خود و در طول حضور در مسئولیت‌های مختلف در نظام مقدس جمهوری اسلامی، به هیچ حزب و جناح سیاسی گرایش نداشت و همیشه مشی انقلابی خود را حفظ کرد و فقط پیرو ولایت بود و همگان را نیز به آن توصیه می‌کرد.

وی تصریح کرد: آنچه که امروز در میان حوزویان بسیار اهمیت دارد، اتحاد و وحدت کلمه است و اینکه در این مسیر، با همت و اراده قدم برداریم تا در ادامه، انقلاب را به دست فرد اصلح بسپاریم.

گفتنی است؛ ستاد حوزوی انتخاباتی ملت امام حسین (علیه السلام) به همت مؤسسه خانه طلاب جوان قم و همکاری مراکز و مؤسسات حوزوی و تأییدیه مرکز مدیریت حوزه علمیه قم، با هدف تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و تأکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات، بدون حمایت از کاندیدایی خاص تشکیل شده است.

اخبار مرتبط

امام باقر(ع)نظام امامت محور را درجامعه تبیین و نهادینه سازی کردند

حضور مردم ایران در انتخابات تضمین‌کننده حرکت انقلاب اسلامی شد

مردم با وجود گلایه مندی حماسه آفریدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha