بهره برداری از یک طرح اشتغالزایی در شهرضا توسط بنیاد برکت

بهره برداری از یک طرح اشتغالزایی در شهرضا توسط بنیاد برکت

به گزارش سراج24، تورج حاجی رحیمیان در مراسم افتتاح طرح اشتغالزایی در شهرک صنعتی رازی شهرضا، اظهار داشت: همزمان با آئین شکرانه ایجاد ۲۷۰ هزار اشتغال برکت در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها که همزمان در ۱۰ استان کشور با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) به شکل ویدئو کنفرانس برگزار شد، ما هم در استان اصفهان مفتخر بودیم که یک طرح اشتغالزایی در شهرک صنعتی رازی شهرضا مرتبط با تولید انواع فروآلیاژها را بهره برداری کنیم.

وی افزود: افتتاح این کارخانه در راستای تولید انواع فروآلیاژها از جمله فرومنگنز، فروچیکو منگنز و فروسیلیس منگنز که مورد نیاز صنعت فولاد خواهد بود کمک شایانی می‌کند.

اشتغال زایی برای ۸۰ نفر

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام استان اصفهان از اشتغال‌زایی بیش از ۸۰ نفر در این شرکت خبر داد و گفت: این شرکت برای ۱۵ نفر به طور مستقیم و ۶۷ نفر به طور غیر مستقیم اشتغال زایی کرده است.

وی بیان داشت: یکی از افتخارات بنیاد برکت این است که در زمینه اشتغال زایی با این کارخانه همکاری داشته است، در این طرح بیش از ۱۰۸ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری نیاز بود که حدود ۳۰ میلیارد ریال آن را بنیاد برکت تقبل کرد.

حاجی رحیمیان بیان کرد: طرح‌های مختلفی توسط بنیاد برکت در سراسر کشور به بهره برداری می‌رسد که در استان اصفهان هم طرح‌های متفاوتی داریم.

اخبار مرتبط

ارسال۳۰۰ تانکر آب توسط سپاه صاحب‌الزمان(عج) اصفهان به خوزستان

لزوم پرورش مبلغان برای مقابله با مخربان اسلام

عظمت ملت ایران در برابر استکبار حاصل خون شهدای انقلاب است

0 نظر

ارسال نظر

capcha