انتفاضه جدید مردم فلسطین در طول تاریخ بی‌نظیر است

 انتفاضه جدید مردم فلسطین در طول تاریخ بی‌نظیر است

به گزارش سراج24، آیت‌الله «رسول فلاحتی» نماینده ولی فقیه در گیلان، امروز (سه‌شنبه) در اجتماع مردمی حمایت از نهضت مقاومت اسلامی و محکومیت جنایت‌های رژیم اشغالگر قدس که با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مصلی امام خمینی (ره) شهرستان «رشت» برگزار شد، اظهار داشت: حرکت مبارک مردم رشت برای رضای خدا و لبیک به پیامبر عظیم‌الشان الهی (ص) برگزار شده است.

وی با اشاره به سخن پیامبر گرامی اسلامی (ص) مبنی‌بر این‌که «اگر کسی فریاد مسلمانی را بشنود که فریادرس می‌طلبد و به کمک او نرود، از من نیست»، تصریح کرد: امروز فریادخواهی مسلمانان فلسطین بلند است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه فلسطین این قطعه از جغرافیای کشور‌های اسلامی، دستخوش تلخ‌ترین حادثه شده است، متذکر شد: غیر مسلمانان در مغرب زمین حتی در آمریکا به حمایت از مردم مظلوم فلسطین به خیابان‌ها آمدند.

آیت‌الله فلاحتی مبارزه جدید دنیای مقاومت به‌ویژه فلسطین را حکایت از شکل‌گیری انتفاضه سوم دانست و خاطرنشان کرد: انتفاضه جدید مردم فلسطین در طول تاریخ ۷۳ ساله اشغال این کشور بی‌نظیر است.

وی رژیم غاصب صهونیستی را غده سرطانی دانست و افزود: با آغاز انتفاضه جدید که از حمایت مردم فلسطین برخوردار است، دیگر آرامش برای صهیونیست‌ها به‌وجود نخواهد آمد.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه مقاومت در دنیا پاسخ داده است، تاکید کرد: جوانان فلسطینی به این باور رسیده‌اند که راهی به غیر از مقاومت ندارند و امیدواریم انتفاضه جدید به نابودی رژیم صهیونیستی ختم شود.

وی مقاوت را سبب شکست دولت نتانیاهو عنوان کرد و متذکر شد: دولت جعلی صهیونیستی دیگر جایی در دنیا ندارد و امیدواریم به زودی شاهد افول این غده چرکین شویم.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه مقاومت و مبارزه می‌تواند بذر امید را در دل مسلمانان بکارد، اظهار داشت: حمله رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم فلسطین ساده‌لوحی اندیشه گفتمان و متحجران را نشان می‌دهد و براین اساس گفتمان در دنیای امروز پاسخگو نیست.

وی تصریح کرد: گفتمان در برابر قدرت‌های استکباری راهکار نیست و استکبار تنها زبان موشک و زور را می‌فهمد.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه مقاومت تنها راه مقابله با رژیم جعلی صهیونیستی است، خاطرنشان کرد: ایران اسلامی بهترین الگوی مقاومت در مقابل قدرت‌های استکباری است.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی‌بر اینکه «دوره بزن دررو تمام شده است»، افزود: این فرمایش ایشان تبدیل به گفتمان جوانان منطقه شده است.

آیت‌الله فلاحتی با تاکید بر این‌که آمریکا باید غرب آسیا را ترک کند، تاکید کرد: مسلمانان باید تصمیم جدیدی درباره رهبران فاسد کشور‌های عربی بگیرند.

وی عربستان را دشمن شماره یک مسلمانان به‌ویژه فلسطینی‌ها دانست و تصریح کرد: دولت آل سعود بنیان‌گذار رژیم صهیونیستی است و با پول در تمام سازمان‌های جهانی نفوذ دارد.

امام جمعه رشت با اشاره به اجتماع مردم رشت در راستای اعلام بیزاری و انزجار از حرکت شوم رژیم صهیونیستی، متذکر شد: حضور آگاهانه و بصیرانه مردم رشت بارقه امید را برای فلسطینیان به ارمغان می‌آورد.

اخبار مرتبط

ضرورت احیا و ترویج سنت حسنه اطعام غدیر در میان مردم

حریم رضوی مرکز ثقل ایران است

پویش «نشر خوبی‌ها» و «مهریه فاطمی» برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha