مقاومت تنها راه امت اسلام در برابر رژیم صهیونیستی است

مقاومت تنها راه امت اسلام در برابر رژیم صهیونیستی است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا نوری، امروز در تجمع حوزویان خراسان شمالی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و افغانستان، اظهار کرد: هدف جبهه استکبار از تشکیل و حمایت از رژیم صهیونیستی تسلط بر جهان اسلام و نابودی مسلمانان بود و هست.

رئیس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: آمریکا و استکبار با همین اهداف طالبان را در افغانستان ایجاد کردند و دیدیم چه بلایی سر افغانستان آوردند و چه حرکت‌هایی کردند تا در کل دنیا مردم از اسلام متنفر شده و از اسلام برگردند.

وی ادامه داد: بیش از ۶۰۰ هزار نفر مردم افغانستان توسط همین نظام استکباری در چند جنگ مختلف کشته شده‌اند و جنایت‌های آن‌ها همچنان در این سرزمین تداوم دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری با بیان اینکه جبهه استکبار پس از آن داعش را در منطقه ایجاد کرده و این موضوع را هم آشکار اعلام می‌کند، گفت: آمریکا خود اذعان به ایجاد داعش داشته و رژیم صهیونیستی هم با صدای بلند از داعش حمایت می‌کند.

وی تصریح کرد: آن‌ها بردگی و نابودی ما را می‌خواهند و دوست دارند ما ریشه‌کن شویم و در چنین شرایطی آیا جز مقاومت راه دیگری باقی‌مانده است؟

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری با بیان اینکه اگر در میدان نایستیم باید حذف شویم و گردن خود را به تیغ داعشی ها و صهیونیستی‌ها بسپاریم، افزود: حتی اگر ورای دین به قضیه نگاه کنیم، امروز شرایط برای مردم مسلمان منطقه به‌گونه‌ای است که اگر کسی دین هم نداشته باشد اما انسانیت و آزادگی داشته باشد اذعان می‌کند که هیچ راهی جز مقاومت نیست و باید در برابر رژیم صهیونیستی بایستیم.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا شهید سلیمانی در میدان مقدمات وحدت جهان اسلام را فراهم و ارتشی از بسیجیان ایران، عراق، سوریه، یمن و ... ایجاد کرد و توانست داعش را در میدان شکست دهد.

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری با بیان اینکه قدرت امروز مقاومت مرهون تلاش‌ها و خون پاک شهید سلیمانی است، اظهار کرد: امروز مردم مظلوم غزه و فلسطین کشته و شهید می‌شوند و خانه‌هایشان ویران می‌شود؛ اما آن‌ها هم فهمیده‌اند باید مقاومت کنند و به همین دلیل با موشک‌های خود شهرک‌های رژیم صهیونیستی را می‌زنند.

امام‌جمعه بجنورد گفت: موقعی که با موشک‌های فلسطینی کل امنیت اسرائیل به هم می‌ریزد اگر ایران به صحنه بیاید قطعاً از پنج میلیون نفر یهودی صهیونیسم چیزی باقی نخواهد ماند.

اخبار مرتبط

توجه به مسائل فرهنگی رویکرد متفاوت کمیته امداد است

آیت‌الله علم‌الهدی: ثمرات لشکر فاطمیون در محور مقاومت ظهور پیدا کرد

آیت الله محمدی لائینی: نماز را از مظلومیت و مهجوریت خارج کنیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha