تبلیغ همجنسگرایی؛ اولویت این روزهای شبکه لندنی +عکس

تبلیغ همجنسگرایی؛ اولویت این روزهای شبکه لندنی +عکس

به گزارش گروه وبگردی « سراج24 »  اندکی قبل از برگزاری انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری بود که بازوی رسانه‌ای دولت انگلیس تصمیم گرفت علاوه بر داشتن سایت و رادیوی فارسی‌زبان یک تلویزیون نیز تاسیس و فعالیت‌های خود را به عرصه تصویر نیز گسترش دهد.

در ابتدا برخی عوامل روزنامه‌نگار که از ایران فرار کرده بودند فعالیت و همکاری خود را با این شبکه آغاز کردند و عده‌ای از هم از سایت و رادیو بی‌بی‌سی به تلویزیون بی‌بی‌سی اضافه شدند. سال 88 همه گمانه زنی‌ها در مورد نوع عملکرد و فعالیت تلویزیون بی‌بی‌سی فارسی به فعالیت‌های سیاسی تعبیر میشد. تعبیری که چند ماه اول درست از آب درآمد و بعد از انتخابات ریاست جمهوری محل استقرار شبکه بی‌بی‌سی فارسی در لندن در حقیقت تبدیل به اتاق فکر فتنه شد. اندکی گذشت تا اینکه غبار فتنه در ایران خوابید و شبکه بی‌بی‌سی شاخه ها و بازوهای رسانه‌ای خود را گسترش داد.

 

* ورود بی‌بی‌سی فارسی به عرصه فرهنگ و هنر و تاریخ

تلویزیون بی‌بی‌سی فارسی که در جریان فتنه 88 ماموریت خود را به زعم مدیران به درستی انجام داده بود از سوی بازوی رسانه‌ای دولت انگلیس ماموریت‌های جدیدی را در عرصه فرهنگ و هنر و تاریخ بر عهده گرفت. ساخت و پخش مستندهای سفارشی از فرهنگ و تاریخ ایرانی که هم فرهنگ ایران را زیر سوال می‌برد و هم تاریخ را تحریف می‌کرد در دستور کار قرار گرفتند. تعداد زیادی مستند با عناوین مختلف به صورت سفارشی تهیه و تولید شدند تا بخشی از آن‌ها فرهنگ ایرانی را زیر سوال ببرند و برخی از آن‌ها نیز دوران‌ منحوس ستم شاهی را تطهیر کنند.

 

* وقتی بی‌بی‌سی، روی به پخش اخبار جهت دار می‌آورد

به گواه تاریخ بی‌بی‌سی فارسی از همان ابتدا هم پایگاه و رسانه‌ای در خدمت بهاییت بوده است. فرقه‌ای که دشمنی و عناد آن با فرهنگ و تاریخ ایرانی ریشه در سال‌های فعالیت منحوس آن دارد. از ابتدا در رادیو علیه مردم ایران تبلیغ میشد، بعدها مجموعه سایت هم به این تریبون تبلیغاتی اضافه شد تا اینکه تلویزیون، داشته‌های دولت‌مردان انگلیسی و سران فرقه ضاله بهاییت را کامل‌تر کرد. شبکه‌ای که بخشی از هزینه‌های مالی آن از حیفا در سرزمین‌های اشغالی تامین می‌شود در ابتدا و براساس مانیفست این فرقه نظام جمهوری اسلامی ایران را مورد هجمه قرار داد از سیاست گذشت تا نوبت به فرهنگ و تاریخ رسید و این روزها قانون فرقه ضاله بهاییت، بی‌بی‌سی فارسی را مجاب به این کرده تا به ترویج انحراف اخلاقی بپردازد.

 

* بی‌بی‌سی فارسی چگونه انحرافات اخلاقی را ترویج می‌کند؟

فرقه ضاله بهاییت که بخشی ازتفکیک‌ناپذیر کانون‌های صهیونیستی است در ابتدا اینگونه القا کرد که ترویج انحراف اخلاقی در میان جامعه هدف(ایران) می‌تواند بخشی از فعالیت علیه نظام جمهوری اسلامی ایران باشد. اتاق‌های فکر تشکیل شد تا اینکه گزارش‌هایی در خصوص ترویج فرهنگ بی‌بندوباری و همجنس‌گرایی به تناوب در سایت بی‌بی‌سی فارسی و تلویزیون این بنگاه خبر پاکنی منتشر شد.

 

* ترویج همجنسگرایی، ترویج فرهنگ غربی-صهیونیستی

بی‌بی‌سی فارسی با بهره‌گیری از امکانات مالی و تجهیزاتی دولت انگلیس و کانون‌های صهیونیستی و به طور خاص فرقه ضاله بهاییت این روزها جامعه هدف ایرانی را مورد آماج حملات ضد فرهنگی و ضد اخلاقی خود قرار داده است، پخش مستندهایی با هدف ترویج فرهنگ بی‌بند و باری در میان خانواده، تهیه گزارش‌های جهت دار از زندگی بی‌قید و بند غرب و قرار دادن آن‌ها در آرشیو سایت بی‌بی‌سی که برای همیشه در دسترس باشند کار را تا بدانجا پیش برده است که با جستجویی ساده در فضای مجازی می‌توان ابعاد اولویت‌های بی‌بی‌سی را شناخت و به آن پی برد.

* خبرنگاران بی‌بی‌سی، ابزار جدید ترویج فرهنگ بی بند و باری

خبرنگاران(بازیگران بی‌بی‌سی فارسی) با حضور در سایت‌های اجتماعی این روزها فضای اینترنت را به فضایی برای ترویج فرهنگ بی‌بند و باری تبدیل کرده‌اند. ماه گذشته خبری از روابط غیر متعارف اعضا و کارکنان بی‌بی‌سی فارسی به نقل از نفیسه کوهنورد منتشر شد که خبر از رسوخ اعتقادات فرقه ضاله بهاییت در میان اعضای این بنگاه وابسته به شبکه‌های قدرت و کانون‌های صهیونیستی میداد، اما انتشار عکس‌هایی از نگین شیرآقایی در فضای مجازی که در فستیوال منحرفان جنسی لندن شرکت کرده بود ابعاد جدیدی از این ماجرا را برملا کرد. حضور شیرآقایی در فستیوال منحرفان جنسی سال 2013 ابعاد جدیدی از تبلیغ فرهنگ بی‌بند و باری از سوی کارکنان بی‌بی‌سی را به نمایش گذاشت.

 در عکس‌هایی که در وب‌سایت منحرفان جنسی لندن منتشر شده است نگین شیرآقایی با وضعی زننده در فستیوالی مشاهده می‌شود که به فستیوال منحرفان جنسی شهره است و رابطه داشتن با جنس موافق در آن امری عادی به شمار می‌رود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

اعتراف شبکه ملکه به دروغ بودن تقلب در انتخابات ۸۸

همجنسگرایی عامل تایید آزادی و حقوق بشر!

0 نظر

ارسال نظر

capcha