بانوان رکن اصلی خانواده و منادیان پیشرفت کشورند

بانوان رکن اصلی خانواده و منادیان پیشرفت کشورند

به گزارش سراج24، عاطفه سعیدی نژاد، مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی در ویژه‌برنامه مردم ماه اظهار کرد: اداره کل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی از بانوان صاحب سخن دعوت کرد تا در حوزه «تواصی به‌حق و به صبر» که رسالت دینی آن‌ها نیز محسوب می‌شود، سخنان و اندیشه‌هایشان را در رابطه با «انقلاب، پیشرفت‌ها و ظرفیت‌های کشور» مطرح کنند تا از تخریب افکار عمومی توسط دشمنان جلوگیری کنند.

وی ادامه داد: سخنان رهبر انقلاب در خصوص تواصی در ارتباط با روابط معمول افراد و اقشار مختلف کشور است و فراخوان «حرف آورد» با دعوت از بانوان به میدان تواصی به‌حق و به صبر زمینه‌ای فراهم می‌سازد تا بانوان با استفاده از فضای مجازی، توطئه دشمنان را خنثی کنند.

مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی بابیان اینکه، پویش حرف آورد به قدرت بیان بانوان تکیه دارد اذعان داشت: ما نیاز داریم تا در شرایط کنونی نقاط قوت کشور برای جامعه به بهترین شکل تبیین شوند که در این رابطه بانوان ما سخنانی دارند که تاکنون فرصتی برای ارائه آن پیدا نکرده‌اند.

سعیدی نژاد تأکید کرد: واقعیت این است باید باور داشته باشیم که بابیانی مهرآمیز می‌توانیم شرایط امروز را تغییر دهیم این در حالی است که در شرایط امروز کشور، «تواصی به‌حق و به صبر» از مصادیق مهر آفرینی محسوب شده بنابراین اثرگذار و گره‌گشا است و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری اگر امروز امر تواصی به‌حق و به صبر در جامعه به منصه ظهور نرسد دچار خسران خواهیم شد.

وی ابراز داشت: برای شرکت در پویش حرف آورد، بانوان باید از سخنان خود در رابطه با «تواصی به‌حق و صبر و بیان نقاط قوت کشور» فیلم تهیه کنند و در فضای مجازی به اشتراک‌گذارند همچنین برای آثار برتر این پویش، جوایز گوناگونی تدارک دیده شده است اما هدف ما از این پویش این است که به چالش سخنوری جایگاه رفیعی ببخشیم.

مدیر کل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی در رابطه با برنامه‌های این اداره کل برای بانوان کشور خاطرنشان کرد: ما در سازمان تبلیغات اسلامی نهضتی را به‌عنوان نهضت پیشرفت بانوان راه‌اندازی کردیم و چراکه باور داریم بانوان منادیان و رهبران پیشرفت انقلاب اسلامی هستند، لذا باید جایگاه سخنوری در میان بانوان جامعه جدی گرفته شود و این قشر مؤثر که مهم‌ترین عنصر خانواده و جامعه محسوب می‌شوند، گفتمان ساز و عامل پیشرفت انقلاب اسلامی در عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی، علمی، مذهبی و.... باشند.

اخبار مرتبط

«دِز هنوز از شهر من می‌گذرد» و روایتی از مقاومت زنان در دزفول

حجاب ضامن حفظ جایگاه و ارزش زنان است

اجرای طرح «سلام همسایه» در ۱۵ محله استان قزوین

0 نظر

ارسال نظر

capcha