اختلاف‌افکنی هدف جنایات «کابل» و «غزه»

 اختلاف‌افکنی هدف جنایات «کابل» و «غزه»

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام «سید ثارالله ظهوری» مجاهد افغانستانی در اجتماع بزرگ «طلوع بدر مقاومت» در بوستان ولایت ساری با بیان اینکه این شب و روز‌ها مصیبت‌های متعددی بر پیکره امت اسلامی وارد شده است، اظهار داشت: حوادثی که از کابل شروع شد و همچنان در اطراف کابل ادامه دارد و در غزه هم متاسفانه حوادث تلخی به وقوع پیوسته است و نقطه مشترک تمام این حوادث دشمن مشترک مسلمانان است که طراح اصلی این جنایت‌هاست.

وی افزود: دشمنی که دختران مدرسه سیدالشهدای کابل را به خاک و خون می‌کشاند همان دشمن هم زنان و کودکان مظلوم غزه را در زیر بمباران ناجوانمردانه به شهادت می‌رساند و خون‌های مظلومین عالم در جبهه حق چه در کابل و چه در غزه و چه در اقصی نقاط دنیا با اینکه ثمره جنایت دشمن مشترک است، اما بشارت‌هایی را هم به دنبال دارد.

ظهوری با بیان اینکه نشانه این بشارت‌ها امروز در جای جای ایران اسلامی و انقلابی قابل مشاهده است، گفت: امروز در استان مازندران و در شهر شهیدپرور ساری و در این اجتماع در دست خواهران و برادران تصاویر شهدا و پرچم‌های مشترک جمهوری اسلامی ایران، افغانستان، فلطسین، عراق و محور مقاومت قابل مشاهده است و این پرچم‌ها خیلی پیام دارد؛ پرچمی که یک طرفش نقش جمهوری اسلامی و یک طرفش نقش پرچم افغانستان است در حقیقت خنثی سازی تمام نقشه‌های شوم دشمن است.

وی بیان کرد: دشمن که سردمدار و طراح اصلی و جنایتکار بزرگش رژیم منحوس آمریکا و غده سرطانی رژیم غاصب صهیونیستی است، این انفجار‌ها را با هدف اختلاف اندازی به وجود آورده است.

ظهوری عنوان کرد: حمله به یک مدرسه دخترانه در یک نقطه شیعه نشین کابل و بلافاصله انفجار در مسجد اهل سنت اطراف کابل و بمباران غزه نشان دهنده یک اتاق فکر خبیث مشترک است که برنامه‌شان اختلاف اندازی است.

این مجاهد افغانستانی با یان اینکه متاسفانه فضا‌های مجازی و افکار عمومی را به این سمت سوق دادند که این یک حادثه دشمنی با فرقه یا قبیله‌ای خاص در افغاستان بوده است، عنوان کرد: صهیونیست‌ها افکار عمومی را با حادثه کابل از یک نقطه به نقاط مختلف منتشر کردند و بعد حادثه غزه را بوجود آوردند تا ذهن‌ها پراکنده و تفرقه ایجاد شود و بین ملت‌ها جدایی بیفتد، در فضاسازی‌های رسانه‌ای اتهام را به نحوی به گردن این کشور و آن کشور و این گروه و آن گروه بیندازند تا مردم از طراح اصلی غافل شوند؛ شکی نیست که طراح اصلی آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی است.

ظهوری با عنوان اینکه حضور برادران و خواهران در مجلس یادبود شهدای کابل و غزه مشتی به دهان یاوه گویی‌های دشمن است، گفت: یعنی این انقلاب، انقلاب جهانی و زمینه ساز ظهور امام زمان است؛ این انقلاب متعلق به یک مظلوم نیست، منحصر به یک ملیت نیست و به فرموده امام راحل انقلاب صادر شد و به فرموده، ولی امیر مسلمین تمدن نوین اسلامی باید شکل بگیرد که با محور مقاومت این تمدن شکل گرفت و خط شکن این تمدن حاج قاسم عزیز بود که نگاه بلند فراملی و فراحزبی و فرامنطقه‌ای و مقدمه ساز ظهور داشت و این دل‌ها را باید شهدا نزدیک کنند.

وی خطاب به ملت ایران گفت: افتخار این مقدمه سازی ظهور با شما است و خون‌هایی که امروز در نقاط مختلف دنیا از کابل تا غزه می‌ریزد یعنی ملت‌ها و امت‌ها یکی شده‌اند.

ظهوی افزود: وقتی دشمن مشترک است پس جبهه حق و دوستان هم باید مشترک باشند و به تعبیر مقام معظم رهبری که فرمود دشمن جبهه شده است و شما هم باید جبهه حق شوید و حضور شما و اهمیت دادن شما به مسئله فلسطین، افغانستان، پاکستان، عراق، سوریه، یمن، لبنان، نیجریه و میانمار برگرفته از تفکر ارزشی امامین انقلاب است.

مجاهد افغانستانی با بیان اینکه مردم باید بدانند فکر و اندیشه و عمل و در هشتگ نویسی و توییت زدن‌ها و حضور حماسی مردم در تعجیل در ظهور و یا خدای نکرده در تأخیر ظهور موثر است، گفت: امروز سردمدار این پرچم مردم هستند و مهمترین مسئله تجمع امروز همین است؛ خون‌های مردم ما و شما یکی شده است تا دل‌های ما یکی شود، دل‌های ما یکی شده است تا به سمت تمدن نوین اسلامی و حکومت جهانی مهدوی پیش برویم و این بشارت‌ها هم از اخبار عالم و هم در فرمایشات بزرگان مخصوصا مقام معظم رهبری نمایان است.

وی با بیان اینکه حرکت این مردم در عالم تأثیر دارد، تصریح کرد: چشم‌های مظلومین عالم به انتخابات پیش روی ملت ایران است؛ همان آرمانی که مقام معظم رهبری فرمودند: «تشکیل دولت جوان حزب اللهی» که به یقین دولت جوان جزب اللهی در نابودی اسرائیل و در دفاع از مظلومین غزه و فلسطین و در جلوگیری از ریخته شدن خون دختران مظلوم افغانستان نقش خواهد داشت.

وی ادامه داد: مسئله حرکت و انتخاب مردم بخاطر مظلومین عالم با دقت بیشتر و بصیرت بالاتر در انتخاب پیش‌رو خواهید داشت و دل‌های ما روشن است که دولت جوان حزب اللهی در حقیقت پرچمدار زمینه ساز ظهور مولای‌مان باشد. به اذن الله خون شهدا ثمرش را خواهد گذاشت و از مقام شامخ شهدا می‌خواهیم تا نگاه ویژه به دل‌های ما و نیات ما داشته باشند و به زودی پرچم محور و جبهه حق توسط، ولی امر مسلمین به دست امام عصر تحویل داده شود.

اخبار مرتبط

حملات «تل آویو» به مناطق مسکونی در «غزه» جنایت جنگی محسوب می‌شود

شلیک اشتباه سامانه گنبد آهنین به یک جنگنده خودی در جنگ اخیر غزه

خون پاک شهدا در نتیجه جنگ ۱۱ روزه غزه ثمر داده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha