کمک 700 میلیون تومانی جهادی‌ها به مردم سیستان و بلوچستان

کمک 700 میلیون تومانی جهادی‌ها به مردم سیستان و بلوچستان

به گزارش سراج24، علیرضا گزمه، مسئول گروه جهادی و موسسه خیریه ام‌المومنین حضرت خدیجه کبری(س) با اشاره به برگزاری رزمایش همدلی مومنانه از سوی این گروه جهادی در ماه مبارک رمضان اظهارداشت:  این گروه بنا به فرمایش مقام معظم رهبری مدظله‌العالی با مساعدت‌ها و نذورات مردمی و خیرین خارج و داخل کشور به ویژه هموطنان در کشور استرالیا،  توانست در  شهرهای زابل زاهدان، ایرانشهر، بمپور، خاش، فنوج، هیرمند، زهک، نیمروز، بنجار و شهر علی اکبر در استان سیستان و بلوچستان کمک‌رسانی‌هایی به نیازمندان داشته باشد.

وی افزود: در طول این ماه توانستیم  ۷۱۰ بسته سبد غذایی و بیش از ۱۱ هزار پرس غذای گرم از جمله چلو مرغ، چلو گوشت، قیمه سیب‌زمینی و قرمه سبزی توزیع کنیم.

گزمه با اشاره به اینکه ۳۹۰۰ بسته افطاری ساده برای شب‌های نیازمندان توزیع کردیم، تصریح کرد: از محل نذورات مردمی ۳۰ راس گوسفند و یک نفر شتر قربانی شد و گوشت آن‌ها میان نیازمندان توزیع شد.

مسئول گروه جهادی و موسسه خیریه ام‌المومنین حضرت خدیجه کبری(س) در پایان خاطرنشان کرد: جمعاً در این رزمایش همدلی با ارزش تقریبی ۷ میلیارد ریال از محل کمک‌های مردمی به نیازمندان کمک‌رسانی کردیم.

اخبار مرتبط

استقرار ۶ بازارچه در مرزهای مشترک ایران و پاکستان

خدمت‌رسانی 24ساعته جهادی‌ها در همسایگی متروپل

زلزله ۵.۵ ریشتری «سرجنگل» سیستان و بلوچستان را لرزاند

0 نظر

ارسال نظر

capcha