جنگ تن به تن با آمریکایی ها در میدان انتخابات

جنگ تن به تن با آمریکایی ها در میدان انتخابات

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی، در جلسه شورای اداری استان قزوین که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، گفت: اگر بخواهیم برای وحدت و حماسه آفرینی ها و برای عزت و اقتدار کشور فرصتی را تعیین کنیم، ایام پس از ماه رمضان بهترین فرصت است، چرا که اخوت و برادری تقویت شده است.

 نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به در پیش بودن انتخابات، بیان کرد: همه می دانیم مهمترین دغدغه برای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در انتخابات، حضور حداکثری است و همه کسانی که مسئولیتی دارند باید با پرهیز از نگاه های حزبی، جناحی، فامیلی و قومی برای بندگی خدا و مصلحت مردم کار کنند و تلاش کنیم با جلب اعتماد مردم، حضور و مشارکت به حداکثر برسد.

 رئیس شورای حوزه علمیه استان قزوین عنوان کرد: خیلی خطرناک است که کسی کلنگ به دست بگیرد و هر چه آورده ی ملی و بدنه نظام اجرایی کشور است را خراب کند و حتما باید قدردان تلاش های همه عزیزان باشیم، چرا که دولت یک نفر نیست!

امام جمعه قزوین  تصریح کرد: کسی که نیتش تخریب باشد، یقیناً سزای خود را می بیند، اما ممکن است دروغ گوییِ شخصی او را ضایع کند و در این شرایط موضوع تخریب مطرح نیست، زیرا کسی ممکن است به خاطر خلاف ها و اینکه امانت داری نکرده است، ضایع شود و این لطمه از سوی افراد متخلف به خودشان است، براین اساس بیان تخلفات افراد متخلف، تخریب نظام اجرایی کشور نیست.

وی ادامه داد:  برخی جرمی مرتکب شده اند، پرونده دارند، دلایل وجود دارد و این موضوع حرف و شعار نیست؛ آنها با این کارها خودشان را تخریب کرده اند. درست است که حق الناس بسیار مهم است و خدا نیاورد روزی را که به خاطر حق الناس پایمان گیر باشد، اما بیان تخلفات برخی به معنای تخریب مجموعه اجرایی کشور نیست.

 نماینده ولی فقیه در استان قزوین اظهار کرد: در باب انتخابات باید مراقب باشیم، چرا که جابجایی حتی یک رأی بار سنگینی در قیامت است و چنین فردی نمی تواند جوابگوی این خیانت باشد.

 حجت الاسلام والمسلمین عابدینی تصریح کرد: از همین الان رسانه های صهیونیستی آمریکایی تلاش می کنند تا انتخابات بی رمق باشد و حضور مردم کاهش یابد. امروز جنگ تن به تن با صهیونیست ها در عرصه سیاسی و انتخاباتی داریم و باید به عنوان یک سرباز هوشمند رسالت خود را انجام دهیم.

 وی بیان کرد: خوشبختانه هنوز در حال و هوای ماه رمضانی در حال ورود به فضای انتخاباتی هستیم و این مهم کمک می کند تا با تأثیر از قرآن و ماه مبارک رمضان کار انتخابات را به خوبی پیش ببریم و شاهد حضور حداکثری مردم در این عرصه مهم باشیم

امام جمعه قزوین با بیان اینکه باید شعار سال را جدی تر بگیریم، خاطرنشان کرد: باید هر گونه پشتیبانی از تولید را جدی بگریم و هر مانعی را با جدیت از سر راه تولید کنندگان برداریم و خوشبختانه استاندار و مسئولان به این معنا توجه دارند و ان‌شاءالله تلاش کنیم جدیت در این عرصه بیشتر باشد.

 نماینده ولی فقیه در استان قزوین افزود: اینکه به دیگران بگوییم این را بگو و یا این را نگو مشکلی را برطرف نمی کند، اول باید به کسانی که سخنانی را در جامعه مطرح می کنند و نمی شود پاسخ آن را نداد بگوییم که این سخنان را مطرح نکنید.

 وی عنوان کرد: به جای ایجاد چنین فضایی و طرح چنین مسائلی بهتر است تلاش کنیم تا موانع تولید برداشته شود و کارها با جدیت بیشتری پیش برود.

رئیس شورای حوزه علمیه استان قزوین  اظهار کرد: از مردم و کسبه ای که در این ایام همکاری کردند تا شاهد کنترل بیماری باشیم، قدردانی می کنیم و از مسئولان بهداشت و درمان تشکر می کنیم که حضور بسیار خوبی داشتند و این روزها شاهد کاهش موج چهارم بیماری کرونا هستیم.

 امام جمعه قزوین ادامه داد:  الحمدلله شنیدیم که حریص بودن در بین مدیران استان برای دریافت واکسن جود نداشته و هیچ خبر منفی دریافت نکرده ایم و تشکر می کنیم مسئولان آبروی استان را از این حیث حفظ کردند.

وی بیان کرد: کنترل قیمت ها و نظارت بر بازار یکی از دغدغه های مهم مردم است، چرا که نوسان قیمت ها به مردم آسیب وارد می کند و ان شاء الله تلاش کنیم تا نظارت ها توسط دستگاه های مربوطه افزایش پیدا کند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در خصوص وقایع افغانستان هم گفت: در هر نقطه ای از منطقه نا امنی باشد، برای همه منطقه است و کسانی که دقت بیشتری دارند می فهمند که حضور آمریکا در منطقه بخاطر ایران است.

 رئیس شورای حوزه علمیه استان قزوین عنوان کرد: اینکه جلوی مدرسه ای در افغانستان بمب گذاری می شود و کودکان مظلوم هنگام خروج از مدرسه به خاک و خون کشیده می شوند، را محکوم می کنیم. نظام های جهانی همواره در این شرایط سکوت می کنند و حرفی از حقوق بشر نمی زنند در حالی که کودکان بسیاری را مظلومانه به خاک و خون کشیدند.

 وی عنوان کرد: چرا وقتی صهیونیست ها برج های غزه را نابود می کنند و کودکان را می کشند، واکنشی از کشورهایی که دم از دموکراسی می زنند، نمی بینیم. از ۷۰ سال پیش همواره وقتی صهیونیست ها حمله می کنند سازمان ملل و کشورهای مدعی دموکراسی همراهی می کنند، اما وقتی فلسطینی ها اقدامی می کنند مدام حرف از آتش بس به میان می آید

 امام جمعه قزوین بیان کرد: اگر موضوع فلسطین برایمان اهمیت جدی داشت، برای اهتزاز پرچم فلسطین و آتش زدن پرچم صهیونیست ها به یک اداره نمی رفتیم، بلکه این کار را در مرکز شهر انجام می دادیم و این گونه به این موضوع مهم اهمیت قائل بودیم.

 نماینده ولی فقیه در استان قزوین در خصوص آزادی زندانیان غیر عمد نیز گفت: فرازهایی از دعاهای ماه رمضان در خصوص آزادی زندانیان است و ان‌شاءالله در این عرصه نیز تلاش و فعالیت جدی داشته باشیم و شاهدیم که اقدامات خوبی نیز در این عرصه انجام شده است.

اخبار مرتبط

عمل به وصیت شهدا عامل پیروزی انقلاب

شبکه امامت جمعه موتور محرک تحقق گام دوم انقلاب

حفاظت از مرزهای عقیدتی کار سازمان تبلیغات اسلامی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha