قهر با صندوق رأی خیانت به آرمان‌های امام راحل و شهدا است

 قهر با صندوق رأی خیانت به آرمان‌های امام راحل و شهدا است

به گزارش سراج24، شهریار فتحی همزمان با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در همایش مسئولین روابط عمومی ادارات و واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان بناب در محل شرکت آرد اطهر با اشاره به ضرورت حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی گفت: آمار مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باعث خواهد شد که دشمنان از توطئه‌های خود علیه نظام جمهوری اسلامی عقب نشینی کنند. لذا هر کسی از انتخابات قهر کند در واقع از سرنوشت آینده ایران قهر کرده است.

وی ضمن تبریک این روز روابط عمومی‌ها را پل ارتباطی سازمان و واحدها با جامعه دانست و افزود: روابط عمومی‌ها بایستی اخبار و مطالب صحیح تحویل جامعه نموده و از کم. کیف آن کاملاً مطلع باشند؛ چرا که اکثر تصمیمات مهم از طرف جامعه و مدیران سازمان نسبت به خبرها و برنامه‌های روابط عمومی گرفته می‌شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب با انتقاد از نگاه برخی مدیران شهرستان به جایگاه روابط عمومی‌ها بیان کرد: مدیران باید در انتخاب مسئولین روابط عمومی‌ها نهایت دقت نظر را داشته باشند و از افراد توانمند و آشنا به فناوری‌های روز استفاده کنند.

فتحی اضافه کرد: متأسفانه در شهرستان بناب برخی ادارات جایگاه روابط عمومی را نمی‌دانند و حتی از معنا و مفهوم روابط عمومی نیز بی خبرند. لذا مدیران روابط عمومی باید به تکنولوژی‌های روز مجهز باشند.

وی خاطرنشان کرد: برخی ادارات جایگاه روابط عمومی را نمی‌دانند و غیبت برخی از روابط عمومی‌های ادارات در این جلسه نشان از ضعیف بودن آنها نسبت به این امر است.

فرماندار بناب در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تأثیر روابط عمومی‌ها در نحوه مدیریت و اداره جامعه و حتی انتخابات تصریح کرد: ورودی‌های شهر در خور و شأن مردم بناب نیست و این عملکردها به انتخاب‌های خود ما بر می‌گردد و انتخاب ۶ سرپرست و شهردار در یک دوره شورای شهر نتیجه اش این می‌شود، پس بایستی در انتخاب‌های خود نهایت دقت را به خرج دهیم.

اخبار مرتبط

نصب بیلبوردهای شهدا در مناطق مختلف زنجان

آیین رونمایی از کتاب «سبک زندگی مردم ایران به روایت والدین شهدا» برگزار شد

کنگره شهدا یک جریان شتابنده برای ترویج فرهنگ ایثار است

1 نظر

ارسال نظر

capcha