فتح خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس است

فتح خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس است

به گزارش سراج24، علی مصطفوی در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس با محوریت سی و نهمین سالگرد آزاد سازی خرمشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات افتخار آفرین بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر، گفت: رزمندگان اسلام در نبرد با رژیم بعث عراق با نثار خون خود درس عبرتی بزرگ به جهانیان دادند که هرگز چشم طمع به ایران اسلامی نداشته باشند.

وی ادامه داد: با وجود حمایت‌های بیشمار بسیاری از کشورهای دنیا از صدام و آمادگی و توان بالای نظامی رژیم بعث عراق در ایجاد تأسیسات مختلف دفاعی در خرمشهر، رزمندگان اسلام با توکل به خداوند متعال و با وحدت و همدلی توانستند خرمشهر را از دست نیروهای عراقی آزاد کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر برگزاری آئین‌های بزرگداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر به شیوه‌های جدید در دوران شیوع بیماری کرونا، گفت: ضروری است بسیاری از برنامه‌های بزرگداشت این روز با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و همچنین در بستر فضای مجازی اجزا شود.

مصطفوی در ادامه با اشاره به برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد، گفت: از مسئولان و متولیان انتخابات انتظار داریم زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.

وی گفت: تمام تلاش دشمنان ایران اسلامی، القای فضای یاس و ناامیدی در بین مردم است و این در حالی است که مردم ایران اسلامی نشان دادند هر جا که برای دفاع از آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی نیاز باشد، در صحنه حضور خواهند داشت.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی اظهار کرد: مردم کشورمان با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رأی بار دیگر دشمنان را مأیوس خواهند کرد.

مصطفوی با اشاره به شیوع بیماری کرونا و مشکلات واردات واکسن به کشورمان، گفت: متأسفانه کشورهای استکباری اجازه ورود واکسن به کشور ما را نمی‌دهند ولی با عنایت به خداوند متعال، ایران اسلامی همچون دوران دفاع مقدس با استفاده از توان داخلی و با اتکا به دانشمندان کشورمان واکسن داخلی را نیز تولید کرده و توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌سازد.

اخبار مرتبط

دفاع مقدس جزئی از هویت ملت ایران اسلامی است

رسانه‌ها در شورآفرینی دفاع مقدس سهم به‌سزایی داشتند

برپایی نهضت مومنانه در آخرین روز از هفته دفاع مقدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha