ثبت نام ۳۰ هزار محله در طرح محله همدل

 ثبت نام ۳۰ هزار محله در طرح محله همدل

به گزارش سراج24، حجت الاسلام مهدی اخوان صباغ با بیان اینکه ایام ماه رمضان در سه هزار و ۵۰۰ نقطه از کشور مراسم جز خوانی قرآن به صورت مردمی در فضای باز شامل بوستان‌ها و محلات برگزار شد، افزود: همچنین در خانه شهدای گرانقدر، استادان قرآنی به اجرای برنامه‌ها و محتوای قرآنی پرداختند.

وی با عنوان اینکه چهار جلد کتاب مفصل حاوی مطالبات قرآنی در اختیار مبلغان قرار گرفت، به اجرای طرح محله همدل اشاره و اضافه کرد: بیش از ۳۰ هزار محله در این طرح ثبت نام کردند و ۳۵ هزار مسئله در این محلات حل می‌شود.

وی پویش سخن بانوان، هشت تواصی را از دیگر برنامه‌ها بیان کرد و گفت: حدود چهار میلیون نفر در طرح‌های مختلف قرآنی شرکت کردند و گفتمان امید به باور مردم در سال جاری پیگیری ویژه می‌شود.

رئیس سازمان دارالقرآن کشور، تقدیر از برترین‌ها در قالب پویش مردم ما را از برنامه‌ها بیان کرد و گفت: ۱۰ هزار تشکر و تقدیر از خوبان جامعه تاکنون انجام شد و این پویش تا پایان سال ادامه دارد.

وی گفت: یکی از طرح‌های ویژه سازمان تبلیغات اسلامی، تأثیرگذاری در تبلیغ محیطی است و بیش از ۱۰ هزار بیلبورد، عرشه پل و نقاط تأثیرگذار تبلیغی در اختیار سازمان قرار گرفت و محتوای آن تأمین و تهیه شده است.

حجت الاسلام اخوان با اظهار اینکه در عرضه رسانه‌ای برنامه سحر افق با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی اجرا شد، گفت: هیئت‌ها، فرق و مذاهب، بخش امامان محله، کودک و نوجوان، اعزام مبلغان از جمله محورهای برنامه‌ها بوده است.

رئیس سازمان دارالقرآن کریم با عنوان اینکه شعار برنامه‌ها تعطیل نیست بلکه روش‌ها تغییر کرده است، شعار محوری سازمان تبلیغات اسلامی بوده است، گفت: از همه مردم که دغدغه دین دارند باید تشکر رد.

وی با تقدیر از تبلیغات اسلامی مازندران به عنوان استان برتر در اجرای عملیات رمضان و تقدیر از حجت الاسلام شکریان مدیرکل تبلیغات استان مازندران یادآور شد: مطالبه مردمی برای بازبودن اماکن مذهبی و فعال بودن اماکن، اعزام مبلغ، اجرای محله همدل، تواصی، هیئات و مبلغان از جمله اقدامات شایسته این اداره کل بوده است.

اخبار مرتبط

گفت‌وگو با هموطن مسیحی در شب میلاد حضرت محمد(ص)

برپایی نهضت مومنانه در آخرین روز از هفته دفاع مقدس

توزیع ۲۸ هزار بسته معیشتی موقوفات بین عزاداران حسینی در مازندران

0 نظر

ارسال نظر

capcha