تقویت خودباوری مهمترین مولفه دولت اسلامی است

تقویت خودباوری مهمترین مولفه دولت اسلامی است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام نصیرالدین یعقوبی عصر یکشنبه در مراسم افتتاحیه ستاد مرکزی انتخابات ریاست جمهوری جبهه انقلاب اسلامی در استان مازندران با اظهار اینکه اسلام پیروان خود را به وضع جدیدی از زندگی دعوت می‌کند و در خدمت شرق و غرب قرار نمی‌گیرد، افزود: اسلام انقلابی، اسلام سازش ناپذیر و دور از تحریف و مبرای از بازیچه دست هوا و هوس‌ها است.

وی گفت: حضرت امام راحل نشان داد که فقه اسلام و تفکر روشن بینانه می‌تواند به توفیقات بزرگی دست یابد و در اسلام با نگاه توحیدی، انسان نقش محوری دارد و مسئله عدالت، امنیت و رفاه برای این است که هر انسان سعادتمند شود.

وی ادامه داد: استقرار عدالت، مبارزه با ظلم و فساد جزو برنامه‌های اساسی اسلام است و انقلاب شکوهمند اسلامی براساس مکتب توحیدی بنا شده است و تکریم انسان اساس این مکتب است.

حجت الاسلام یعقوبی با اظهار اینکه همه در تحقق دولت اسلامی و ادای تکلیف وظیفه داریم، گفت: عدالت اجتماعی، مقابله با فقر و ناامنی، استقلال همه جانبه، ادامه حکومت صالحان، از جمله اهداف حکومت و دولت اسلامی است.

وی تقویت خودباوری و اعتماد به نفس ملی، جهاد علمی، شکوفایی اقتصادی، خدمت به خلق و مردم از مهمترین شاخصه دولت اسلامی است و باید دولت‌ها به آن توجه اساسی داشته باشند.

وی با اشاره به تشکیل مجلس انقلابی ادامه داد: اولین حرکت شورای ائتلاف گزینش نمایندگان انقلابی برای مجلس بود و مجلس کنونی اقدامات خوب و قابل توجهی را انجام دادند.

اخبار مرتبط

آزادراه تهران - شمال تا پایان سال به مازندران متصل می‌شود

جولان دلالان در گندم‌زارهای مازندران

۱۵۵۰ ویژه برنامه دهه کرامت برپا می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha