دولت آینده منطبق بر آموزه‌های انقلاب اسلامی تشکیل شود

دولت آینده منطبق بر آموزه‌های انقلاب اسلامی تشکیل شود

به گزارش سراج24، همت هادیان یکشنبه در حاشیه برگزاری جلسه شورای راهبردی نیروهای انقلابی در استان سمنان در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: این نشست برای تحقق راهبرد رهبر معظم انقلاب مبنی بر مشارکت گسترده، انتخاب مطلوب، تقویت وحدت و همگرایی بین نیروهای انقلاب و ایجاد انسجام و هماهنگی بین شوراهای ائتلاف و وحدت در حوزه اجرا برای روی کار آمدن دولت جوان حزب‌اللهی برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: شماری از مؤثران و فعالان سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و … استان سمنان با محوریت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی و شورای وحدت این استان گردهم آمدند و درباره آخرین تحولات و شیوه‌های جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات آتی ریاست جمهوری به ارائه نظرات خود پرداختند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان با اشاره به اینکه در این نشست، شماری از فعالان احزاب، گروه‌های سیاسی و شخصیت‌های اثرگذار جریان انقلاب در استان به نمایندگی از این قشر، مشارکت حداکثری در انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز ریاست جمهوری در کنار انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را اولویت اساسی نیروهای انقلاب دانستند، گفت: این افراد بر لزوم زمینه‌سازی برای جلب مشارکت حداکثری در این آوردگاه حساس سیاسی تأکید کردند.

هادیان خاطرنشان کرد: رؤسای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی و شورای وحدت استان سمنان و همچنین نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی که در این نشست آخرین تحولات سیاسی ایران و جهان را تشریح کرد، تشکیل دولت اسلامی منطبق بر آموزه‌های انقلاب اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب را امری دانستند که همه باید در مسیر تحقق آن تلاش کنند.

وی همچنین با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در باب تحول‌آفرینی انقلابی تصریح کرد: این اوامر در واقع ارائه یک راهبرد اساسی به‌منظور عملیاتی شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان افزود: دولت انقلابی به معنای دولت با کفایت، با مدیریت، با ایمان، لبریز از امید و معتقد به توانمندی‌های داخلی و نسل جوان انقلابی است که با یاری خداوند متعال و همراهی مردم بابصیرت کشورمان در انتخابات رقم خواهد خورد.

اخبار مرتبط

حفاظت از مرزهای عقیدتی کار سازمان تبلیغات اسلامی است

تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی لازمه پیشرفت است

احداث هزار واحد طرح مسکن محرومان در قم

0 نظر

ارسال نظر

capcha