۶۴۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد بوشهر احداث می‌شود

۶۴۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد بوشهر احداث می‌شود

به گزارش سراج24، احمد لطفی صبح یکشنبه در نشست هماهنگی اجرای ساخت واحدهای مسکونی در بوشهر اظهار داشت: با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بنیاد مستضعفان، ۶۴۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در استان بوشهر ساخته می‌شود.

وی افزود: هم زمان با سوم خرداد سال جاری، این پروژه در قالب یک برنامه مشارکتی بین این سه نهاد انقلابی آغاز و مسکن‌های ۵۰ متری با اولویت افراد فاقد مسکن و مسکن‌های غیرمقاوم وارد فاز اجرایی می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: برای ساخت هر واحد ۵۰ متری، ۱۵۰ میلیون تومان هزینه می‌شود و بر اساس یک برنامه زمان بندی شده در هفته دفاع مقدس در ۳۱ شهریورماه، پنجم آذر در هفته بسیج و روز تأسیس کمیته امداد در ۱۴ اسفندماه، این واحدها به مددجویان تحویل داده می‌شود.

لطفی بیان کرد: با توجه به اینکه از ابتدای سال جاری قریب به دو هزار واحد مسکونی نیز از محل تفاهم نامه‌های موجود با سازمان برنامه و بودجه، استانداری بوشهر، بنیاد مستضعفان، شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی در پارس جنوبی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خیرین نیکوکار در حال ساخت است انتظار می‌رود تا پایان سال جاری بخش عمده‌ای از مشکلات خانواده‌های مددجویی به داشتن یک مسکن نوساز و مقاوم رفع شود.

اخبار مرتبط

توزیع ۲۱۷ هزار پُرس غذا در بین نیازمندان به مناسبت عید غدیر

آیت الله حسینی بوشهری درگذشت استاد حسین فرج نژاد را تسلیت گفت

سند جامع مساجد استان بوشهر تدوین شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha