تیم مذاکره کننده ایرانی مراقب شیطنت های آمریکا باشد

  تیم مذاکره کننده ایرانی مراقب شیطنت های آمریکا باشد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام بهاءالدین آقا حسینی، امروز در جلسه ای با مسئولین شهر محمدیه قزوین، گفت: فاجعه خونبار انفجار در دبیرستان دخترانه شهر کابل، سیاست های شیطانی آمریکا را در پشت صحنه دارد و تمام مسلمانان به صورت یکصدا این جنایت را محکوم می کنند.

وی ضمن محکوم نمودن جنایات اخیر رژیم جعلی اسراییل علیه مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین، بیان کرد: دفاع از مردم مظلوم فلسطین از آرمان های مهم انقلاب اسلامی و مردم ایران بوده و هست و میراث گرانبهایی‌ست که از امام راحل عظیم الشأن به یادگار مانده است.

حجت الاسلام آقا حسینی تصریح کرد:  قدس قطعاً در سایه ادامه استقامت به یاد ماندنی ملت فلسطین، وحدت گروه های مبارز جهادی حول محور مقاومت و ایمان و توکل به پروردگار، آزاد خواهد شد و حامیان رژیم صهیونیستی نصیبی جز روسیاهی و بدنامی تاریخی، نخواهند برد.

 وی ادامه داد: ملت مبارز فلسطین تاکنون فرزندان بسیاری را تقدیم آرمان خود کرده است و در برابر دشمن تا دندان مسلح هرگز از پای ننشسته و نخواهد نشست.

 امام جمعه شهر محمدیه همچنین به مسئله انتخابات پرداخت و بیان کرد: متاسفانه برخی کاندیدا ها تا زمانی که نتیجه انتخابات به سود آنهاست این امر را سالم می دانند، ولی اگر نتیجه به دست آمده بر ضررشان باشد همان انتخابات را ناسالم و مردود می خوانند.

حجت الاسلام آقا حسینی تصریح کرد: عده ای با مسیر غلطی که در پیش گرفته اند موجب ریختن آب در آسیاب دشمن می شوند.

وی در پایان گفت: ایران بر لغو کلیه تحریم ها تاکید جدی دارد و تیم مذاکره کننده ایرانی باید مراقب شیطنت های آمریکاباشد.

اخبار مرتبط

۹۰۰ دستگاه شوکر آمریکایی از یک اغتشاشگر در بانه کشف شد

سردبیر الناشر لبنان: محموله‌های سوخت ایران دولت آمریکا و عربستان را به چالش کشید

رهبر انصارالله: پیش از انقلاب، زمام امور یمن در دست سفیر آمریکا بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha