در خدمت به مردم از موازی کاری پرهیز شود

در خدمت به مردم از موازی کاری پرهیز شود

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی در دیدار با مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کردستان اظهار داشت: باید در انجام خدمت به مردم از هرگونه موازی کاری به شدت پرهیز شود، بنابراین با تقسیم بندی کارها، بهتر و سریع‌تر می‌توان در تحقق شعار سال و توسعه اقتصاد و  تولید در کشور مثمرثمر بود.

وی اظهار کرد: سازمان تعزیرات حکومتی در این میان می‌تواند نقش بسیار بزرگی در تحقق و تقویت تولید داخلی داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی عنوان کرد: از مسئولان انتظار می‌رود که برای تحقق شعار امسال و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی از یک وحدت و هماهنگی خاص و ویژه‌ای پیروی کنند.

در ادامه این دیدار، سید نجم حسینی، مدیرکل تعزیرات حکومتی کردستان گفت: تحقق شعار «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نقش بسیار بزرگی در رفع مشکلات کشور به ویژه استان کردستان دارد.

وی اظهار کرد: سازمان تعزیرات حکومتی براساس این مهم ،تمام تلاش خود را برای حمایت از تولید و تولیدکننده داخلی خواهد داشت و در این زمینه با هرگونه تخلف شدیدا برخورد می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کردستان گفت: تعزیرات حکومتی طبق روال کاری که دارد براساس پرونده‌های احصا شده کار خود را با همکاری و هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت و دیگر نهادها و سازمانهای همسو انجام می‌دهد.

اخبار مرتبط

راه شهدا باید ادامه داشته باشد/گریه کنندگان برای امام حسین (ع) جایگاه خوبی دارند

دفاع مقدس یک مکتب انسان‌ساز در دست معلمان است

پوستر چهاردهمین کنگره کشوری شعر عاشورایی قروه رونمایی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha