شفافیت در عمل تضمین کننده تداوم حرکت انقلاب اسلامی است

 شفافیت در عمل تضمین کننده تداوم حرکت انقلاب اسلامی است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام احمد سالک کاشانی با اشاره به لزوم شفافیت در عملکرد نمایندگان مردم در شوراها اظهار داشت: فعالیت شورای شهر مبتنی بر قانون اساسی است و اداره طرح‌ها در زمینه‌های مختلف بهداشت، حمل و نقل، سلامت، ترافیک، پروژه‌های عمرانی و … در شهرها بر عهده این نهاد است.

وی با بیان اینکه ضروری است افراد متخصص و کسانی که به مسائل شهری اشرافیت دارند در انتخابات شورای شهر مشارکت کنند، تصریح کرد: باید گزینه‌های در اختیار مردم برای انتخاب قرار گیرد که صلاحیت اداره شهر را داشته باشند.

هر چه عملکرد شوراها شفاف‌تر باشد اعتماد مردم به مسئولان افزایش می‌یابد

عضو مجمع نیروهای انقلاب اسلامی استان اصفهان با تاکید بر اینکه هر چه عملکرد شوراها شفاف‌تر باشد اعتماد مردم به مسئولان افزایش می‌یابد، ادامه داد: شفافیت به معنای صداقت در گفتار و کردار، اخلاص در عمل بدون هیچ گونه توقعی و بستر سازی برای رشد و ارتقای جامعه است.

شفافیت مرز بین جریانات سیاست‌زده و سیاست به معنای دیانت را مشخص می‌کند

وی اضافه کرد: شفافیت مرز بین انسان‌های خطاکار و جریانات سیاست زده با سیاست به معنای دیانت و مرز بین حق و باطل را مشخص می‌کند.

حجت الاسلام سالک کاشانی با اشاره به اینکه شفافیت نیاز هر خانواده و جامعه‌ای است، ابراز داشت: شفافیت در اصل تضمین کننده تداوم حرکت انقلاب اسلامی است و از رو ضروری این است که همه مسئولان در همه رده‌ها به این مهم توجه داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به لزوم حضور حداکثری شهروندان استان اصفهان در انتخابات پیش رو ادامه داد: مردم اصفهان بصیرت بالایی دارند و همواره پای انقلاب ایستاده‌اند و با اهدای خون ۲۳ هزار شهید این امر را به اثبات رسانده‌اند.

نتیجه حضور حداکثری در انتخابات تقویت بنیه‌های اقتدار جمهوری اسلامی ایران است

رئیس اسبق کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی پاسخی به خون شهدا است، اضافه کرد: نتیجه حضور حداکثری تقویت بنیه‌های اقتدار جمهوری اسلامی ایران است و مردم آنقدر فهیم هستند که حضور آنها تضمین کننده این حرکت در سطح جهان است.

وی با بیان اینکه مسلمانان حضور در انتخابات را عبادت می‌دانند، اضافه کرد: حضور در صحنه تقویت اسلام و انقلاب خواهد بود.

حجت‌الاسلام سالک کاشانی با بیان اینکه مهم‌ترین وظیفه شورای شهر انتخاب فردی حزب اللهی، دانا و عاقل به عنوان شهردار است، افزود: دیگر رسالت‌های شورای شهر در کمیته‌های تخصصی زیر مجموعه شورا تعریف شده است اما در این بین اعضای شورای شهر باید نسبت به توسعه شهر، کاهش آلاینده‌های زیست محیطی و حل بحران آب توجه ویژه‌ای داشته باشند.

اخبار مرتبط

فعالیت‌های ماندگار انقلاب اسلامی باید به نسل‌های بعد منتقل شود

ارسال۳۰۰ تانکر آب توسط سپاه صاحب‌الزمان(عج) اصفهان به خوزستان

حفاظت از مرزهای عقیدتی کار سازمان تبلیغات اسلامی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha