۱۷ هزار بسته غذایی ماه رمضان در بقاع متبرکه مازندران توزیع شد

۱۷ هزار بسته غذایی ماه رمضان در بقاع متبرکه مازندران توزیع شد

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: از طرح‌های فاخر در ایام ضیافت الهی هر ساله انجام می‌شود و به ویژه در ماه مبارک رمضان نیز در دستور کار قرار گرفته بحث رزمایش ضیافت همدلی بوده است.

وی با بیان اینکه حدود ۱۷ هزار بسته معیشتی از محل موقوفات منطبق ماه مبارک رمضان و افطاری‌ها تهیه و در بین مردم به ویژه قشر آسیب‌پذیر جامعه تقدیم شده است، افزود: همچنین در ماه رمضان امسال عصر پنج شنبه و شب‌های قدر پرس‌های غذاهای گرم تهیه و بین مردم توزیع شده است که اکثر شهرستان‌های ما این کار حسنه را انجام می‌دادند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران به تهیه نان مهربانی در استان از محل موقوفات اشاره کرد و گفت: کار ماندگار دیگر افطاری ساده بوده که در امامزاده‌های شاخص استان انجام شده است.

وی با قدردانی از حمایت‌های نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران، اظهار کرد: اینکه توانستیم در شب‌های قدر برنامه‌های قرآن به سر برگزار شود جز با همکاری هیأت‌های مذهبی و دوستداران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شده است.

حیدری به دعوت از قاریان بین‌المللی کشور شاکرنژاد و حسینی در سطح امامزادگان و مؤسسات خیریه استان اشاره کرد و افزود: محافل انس با قرآن در سطح شهرهای استان طی این ماه مبارک برگزار شده و از طریق فضای مجازی در اختیار قرآن دوستان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: جلسات تفسیر قرآن با حضور گسترده مردم در بقاع متبرکه البته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باحضور مفسران قرآنی از قم برگزار شده است که جای تقدیر دارد.

اخبار مرتبط

ساکت الهامی از سرمربیگری نساجی برکنار شد

محور کندوان به سمت البرز مسدود است/ ترافیک در هراز

نبود مدیریت حرفه ای بیشترین آسیب را به حوزه کارگری زده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha