اهدای ۵ هزار بسته معیشتی و فرهنگی به خانواده دانش‌آموزان کم‌بضاعت در تهران توسط ستاد اجرایی فرمان امام

اهدای ۵ هزار بسته معیشتی و فرهنگی به خانواده دانش‌آموزان کم‌بضاعت در تهران توسط ستاد اجرایی فرمان امام

به گزارش سراج24، مسئول قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در آئین اهدای این بسته‌ها اظهار کرد: با کمک اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان بیش از ۵ هزار بسته معیشتی و فرهنگی در ۷۵۰ مدرسه استان تهران بین خانواده‌های کم‌برخودار دانش‌آموزان توزیع شد.

میثم نعمتی افزود:این بسته‌ها شامل برنج، روغن، رب گوجه‌فرنگی، ماکارونی، حبوبات و همچنین بسته‌های پروتئینی گوشت قرمز و سفید است. به علاوه در این بسته‌ها کالاهای فرهنگی هم قرار گرفته است.

وی افزود: بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی رزمایش‌‌های متعددی را تحت عنوان رزمایش همدلی و احسان برگزار کرده که در ۵ مرحله از این رزمایش هر بار یک میلیون بسته توسط گروه‌های مردمی، خیریه‌ها و گروه‌های جهادی در مناطق محروم کشور توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: ۱۶ هزار گروه جهادی در امر توزیع این بسته‌ها مشارکت دارند و بازوی اجرایی بنیاد احسان در امر خدمت‌رسانی به مردم هستند.
سمیعی مسئول اتحادیه انجمن‌‌های اسلامی دانش آموزی شهر تهران نیز دراین مراسم گفت: ستاد اجرایی فرمان امام درتمام بحران‌ها در کنار مردم بوده است، همچنین امروز در کنار کمک‌های ستاد اجرایی بیش از یک میلیارد ریال نیز توسط دانش‌آموزان برای کمک به خانواده‌های کم‌برخودار دانش‌آموز جمع‌آوری شد.

اخبار مرتبط

راه‌اندازی آشپزخانه امدادی درمناطق زلزله‌زده خراسان‌شمالی توسط ستاد اجرایی فرمان امام

۴۰۰ بسته معیشتی در مناطق زلزله‌زده خراسان شمالی توزیع شد

افتتاح مدارس برکت شهید فخری‌زاده در مناطق محروم

0 نظر

ارسال نظر

capcha