مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه عنوان کرد؛

دولت جوان انقلابی راه حل مشکلات کشور

دولت جوان انقلابی راه حل مشکلات کشور

به گزارش سراج24؛ حجت الاسلام یوسف احمدی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در گفتگویی اظهار کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب اولویت نخست آحاد مختلف مردم در انتخابات ریاست جمهوری باید مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رأی باشد زیرا مشارکت بالا در انتخابات سبب افزایش قدرت ملی کشور در برابر سایر کشورها خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بعضی از افراد صحبت‌هایی مبنی بر تأخیر یک‌ساله انتخابات مطرح می‌کنند، افزود: با وجود گروه‌های تروریستی مانند منافقین در اوایل انقلاب تاکنون هیچ انتخاباتی حتی با یک روز تأخیر برگزار نشده و مردم هم نشان داده‌اند همیشه در صحنه حضور دارند و از انقلاب دفاع می‌کنند.

احمدی با اشاره به فعالیت شبکه‌های فضای و ماهواره‌ای معاند برای دلسرد کردن مردم از حضور در انتخابات خرداد ماه تصریح کرد: وقتی دشمن سعی در تخریب حرکت و یا جریانی در داخل کشور دارد نشان می‌دهد که اتفاقی مثبت در جریان است و انتخابات سبب روی کار آمدن نیروهای تازه نفس و فعال در کشور می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه کرد: مشکلات همواره وجود دارد و کسی منکر وجود مشکلات معیشتی و اقتصادی در جامعه نیست اما یکی از راه حل‌های رفع مشکلات شرکت در انتخابات و انتخاب فرد اصلح برای حل مشکلات کشور است.

وی با اشاره به اینکه برخی افراد به شناسنامه سفید و یا عدم شرکت در انتخابات افتخار می‌کنند، گفت: انتقادهای خاموش و در کنج خانه تأثیری ندارد و جامعه نیاز به افراد فعال و مؤثر دارد و فردی که در انتخابات شرکت نمی‌کند فردا حق اعتراض به وضعیت را نداشته زیرا نخستین راه بیان مشکلات شرکت در انتخابات و در گام بعدی انتخاب اصلح است.

حجت الاسلام یوسف احمدی با بیان شاخص‌های انتخاب اصلح توسط رهبر معظم انقلاب خاطر نشان کرد: رهبر انقلاب پاک دستی، دارای توان مدیریتی بالا، مبارزه با فساد، دارای روحیه جهادی، معتقد به جوانان و ظرفیت‌های داخلی و عدالت خواهی را ملاک‌های انتخاب اصلح بیان کرده‌اند.

احمدی اضافه کرد: کشور امروز نیازمند دولت جوان انقلابی با وجود مشکلات اقتصادی است زیرا در سال‌های گذشته تمام نگاه‌ها به غرب بوده و در ۱۱ سال گذشته شعار سال‌ها اقتصادی بوده و در مقطعی شعار سال جهش تولید مطرح شد زیرا کشور از تولید باز مانده بود و بی تدبیری‌ها به مشکلات مردم دامن زده است.

وی خاطر نشان کرد: انتخاب فردی که مشکلات مردم را درک و با استفاده از ظرفیت‌های داخلی و نیروی انسانی جوان متخصص بتواند کشور را مدیریت کند و یاور مظلومان و ضد فساد باشد به حل مشکلات کمک می‌کند.

اخبار مرتبط

خراسان شمالی دومین استان پایبند به مشارکت در انتخابات

شورای نگهبان صحت انتخابات میان‌دوره‌ای آستانه اشرفیه را تایید کرد

تشکر آیت‌الله جنتی از دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات ۱۴۰۰

0 نظر

ارسال نظر

capcha