۱۱۰۰ بسته معیشتی بین خانواده شهدای فاطمیون توزیع شد+ عکس

۱۱۰۰ بسته معیشتی بین خانواده شهدای فاطمیون توزیع شد+ عکس

به گزارش سراج24؛ امامزاده روح‌الله الحسنی (ع) همزمان با ایام عید فطر بین نیازمندان مواد غذایی و بسته ارزاق توزیع کرد؛ به طوری که در روزهای گذشته در کنار بسته‌های معیشتی، بیش از ۴۰۰ کنسرو پروتئینی با یادی از شهدای مدافع حرم بین نیارمندان توزیع و امروز نیز سفره‌های عید خانواده‌های شهدای فاطمیون را رنگین کرد.

حجت‌الاسلام حجر رسولی، مدیر آستان امامزاده روح الله الحسنی (ع) در گفت‌وگویی با اشاره به توزیع بسته‌های ارزاق همزمان با عید سعید فطر اظهار داشت: در این مرحله یک هزار و ۱۰۰ بسته معیشتی به ارزش حدود ۷۰۰ میلیون تومان بین خانواده شهدای فاطمیون توزیع می‌شود.وی با بیان اینکه ۶۰۰ بسته روز گذشته توزیع شد، افزود: امروز نیز ۵۰۰ بسته به نیت شهدا در بین خانواده‌های شهدای فاطمیون و همچنین نیازمندان ز یر پوشش آستان توزیع خواهد شد. این بسته‌های معیشتی و ارزاق به همت گروه جهادی روضةالحسن و امنای آستان تهیه شده است.

وی با بیان اینکه ۶۰۰ بسته روز گذشته توزیع شد، افزود: امروز نیز ۵۰۰ بسته به نیت شهدا در بین خانواده‌های شهدای فاطمیون و همچنین نیازمندان ز یر پوشش آستان توزیع خواهد شد. این بسته‌های معیشتی و ارزاق به همت گروه جهادی روضةالحسن و امنای آستان تهیه شده است.

در مرحله جدید توزیع بسته‌های معیشتی همزمان با عید فطر مواد غذایی همچون برنج، حبوب، مرغ، روغن، رب، سویا، خرما، شکر، چای، شیره خرما و ماسک به ارزش تقریبی ۶۰۰ هزار تومان به نیت شهدای مدافع حرم پیش‌بینی شده است.

 

اخبار مرتبط

نذر آزادی زندانیان به نام امام حسین(ع) تا اطعام نیازمندان در محرم

اطعام نیازمندان در ۷۲ آشپزخانه کمیته امداد همدان

وقتی دولت سراغی از حال نیازمندان نمی‌گیرد/ توزیع بسته غذایی شاید امروز، شاید فردا

0 نظر

ارسال نظر

capcha