انتخابات موجب تقویت نظام و امنیت کشور می‌شود

انتخابات موجب تقویت نظام و امنیت کشور می‌شود

به گزارش سراج24؛ آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری درپیام آدینه خود با اشاره به ارتباط تصویری رهبر معظم با دانشجویان افزود: همچنین انتخاب فردی شایسته و اصلح براساس فرمایشات ولایت فقیه برای تصدی امور از جمله مواردی است که مردم باید در بحث انتخابات به آن توجه کنند.

وی بیان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی نیاز به تحوّل خواهی و تحول آفرینی دارد؛ تحوّل به معنی ایجاد یک حرکت جهشی و جهادی در همه بخش‌های اداری کشور، بخش‌های حکم‌رانی، سبک زندگی عمومی و منطق آن تقویت خطوط اصلی انقلاب و حرکت به سوی آرمان‌هاست.

صفایی بوشهری اضافه کرد: جوانان راه منحصر به فرد ایجاد تحوّل بوده و افراد کارآموزده و مجرّب در کنار آنان موجب تقویت این راه می‌شوند.

امام جمعه بوشهر گفت: انتظار ما از تشکل‌های دانشجویی تقویت بنیه دینی، انقلابی و تهذیب نفس است.

وی با اشاره به جنایت‌های صهیونیسم جنایتکار و غاصب در فلسطین اشغالی و عملیات تروریستی در افغانستان و کشته و مجروح شدن صدها مسلمان مظلوم اظهار کرد: بی تردید در این جنایت فاجعه بار آمریکا، کشور های استعمار گر اروپایی، مجامع حقوق بشری، شورای امنیت و کشورهای مرتجع عربی شریک و در تاریخ منفور بوده و در آینده نزدیک پیامدهای آن را خواهند دید.

صفایی بوشهری یادآور شد: عیدهای اسلامی فطر و قربان دارای ابعاد تربیتی است که موجب ارتقای سطح معرفت و سامان یابی الهی شخصیت انسان می‌شود.

وی ادامه داد: عید فطر عید بازگشت انسان به محبوبیت الهی و قرار گرفتن در مقام پاکی از گناهان و اوج کسب ثواب بی کران است.

امام جمعه بوشهر گفت: عید فطر روز نیل انسان از صراط صیام به درجات عالیه انسان تراز خداوند رحمان است و عید خدایی شدن در ماه رمضان و آغاز خدایی ماندن در سایر ماه های دیگر است.

وی بیان کرد: عید فطر روز بازگشت به فطرت دینی، با خدای خود عهد عبودیت بستن و شروع مراقبت از گنج معنویت خویش در مقابل تهاجم گناهان و دوری از خداوند است.

صفایی بوشهری اضافه کرد: از تلاش تمام نهادهای فرهنگی از جمله سازمان تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه، سپاه پاسداران، هیات‌های مذهبی، مسجدها، حوزه‌های علمیه، روحانیت، ائمه جمعه و ستادهای نماز جمعه، مجمع قاریان قرآن، جامعه مداحان، تکایا و بقاع متبرکه، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش، کانون فرهنگی و هنری مساجد، شورای رسیدگی به امور مساجد، شورای سیاستگذاری ائمه حمعه، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، کمیته امداد، ستاد عتبات عالیات، مؤسسه فرهنگی ورزشی شهرداری، خیرین و مراکز خیریه و به ویژه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و صدا و سیمای مرکز استان بوشهر به دلیل تولید و ارائه برنامه فرهنگی در ماه مبارک رمضان قدردانی کرد.

وی از کادر درمان تمام مراکز پزشکی استان در تمام عرصه های درمانی به دلیل تلاش برای خدمت رسانی به مردم در زمان شیوع ویروس کرونا تشکر و قدردانی کرد و همگان را به مراعات دستورالعمل های بهداشتی توصیه کرد.

اخبار مرتبط

به وضعیت مردم سیل‌زده استان‌های جنوبی کشور رسیدگی شود

نیروگاه بوشهر ۱۰ دی مجددا آغاز به کار می‌کند

وزیر بهداشت: واردات واکسن به ۱۶۰ میلیون دُز می‌رسد

0 نظر

ارسال نظر

capcha