نماینده ولی فقیه در استان کردستان:

مشکلات مردم در مناطق حاشیه‌نشین زیبنده جمهوری اسلامی نیست

مشکلات مردم در مناطق حاشیه‌نشین زیبنده جمهوری اسلامی نیست

به گزارش سراج24؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان در نماز عید فطر اهل تشیع که در خیابان فردوسی سنندج برگزار شد، با محکوم کردن جنایت کشتار دانش‌آموزان افغانی اظهار کرد: درود می‌فرستیم به روح شهدای افغان که متأسفانه افکار سیاه این کودکان بی‌گناه را به خاک و خون کشید.

وی افزود: جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین را محکوم کرد و افزود: برای مردم مظلوم فلسطین نیز آرزوی نابودی شر دشمنان داریم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به فضایل ماه پر خیر و برکت رمضان بیان کرد: صفای باطن و اصلاح قلوب یکی از مهم‌ترین فضایل این ماه پربرکت است.

حجت‌الاسلام پورذهبی به ویژگی‌های مؤمنان واقعی اشاره و اظهار کرد: اصلاح عمل انسان‌ها، اصلاح کسب و کار و اصلاح تمام امور زندگی از فضایل روزه‌داری مسلمانان است.

وی ادامه داد: صفای عمل موجب صفای در کسب و کار و موجبات صافی و پاک شدن باطن انسان را فراهم می‌کند و کسی که باطنش صاف شود همه امورش اصلاح می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در خطبه دوم نماز عید فطر به انتخابات پیش رو اشاره و بیان کرد: حضور پرشور در انتخابات یک اصل اساسی است که امیدواریم مردم توجه ویژه به انتخابات داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه انتخاب فرد اصلح و شایسته موجب هدایت مسائل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی کشور به مسیر درست خواهد شد، افزود: در بحث انتخاب فرد اصلح باید ملاک‌های مطرح شده از سوی رهبر معظم انقلاب را مدنظر قرار دهیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی یادآور شد: بیکاری جوانان و معضلات اشتغال در جامعه، مشکلات مردم در مناطق حاشیه‌نشین زیبنده جمهوری اسلامی نیست و با وجود این همه منابع و ظرفیت‌های که داریم نباید این همه آسیب اجتماعی گریبانگیر مردم باشد.

اخبار مرتبط

دولت سعودی پاسخ قانع کننده‌ای درباره فاجعه منا نداده است

نیروهای انقلابی برای موفقیت دولت جدید به صحنه بیایند

آیت الله شاه چراغی منشاء خیرات و برکات بوده است/ اصحاب رسانه از هرگونه گمانه زنی خودداری نمایند

0 نظر

ارسال نظر

capcha