مقاومت و دفاع نظامی مناسب حق مشروع و انسانی مردم فلسطین است

مقاومت و دفاع نظامی مناسب حق مشروع و انسانی مردم فلسطین است

به گزارش سراج24، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرارت و آتش جنایات ضد بشری در دو منطقه مظلوم اسلامی یعنی افغانستان و فلسطین اشغالی موجب به شهادت رسیدن ده‌ها کودک، نوجوان و جوان مسلمان شد.

وی اضافه کرد: در افغانستان دختران و دانش آموز به دست گروه‌های تروریستی آمریکایی به خاک و خون کشیده شدند و در فلسطین اشغالی، مسلمانان بی گناه و مقاوم مورد تهاجم زمینی و هوایی رژیم پلید، سفاک، بی هویت و غاصب اشغالگر قدس قرار گرفته است.

امام جمعه بوشهر ادامه داد: بسیاری از مردم عزیز آن منطقه شهید و مجروح شده‌اند و اینها همه با هماهنگی و حمایت امریکای جهان خوار و همدستی کشورهای استعمارگر اروپایی و سکوت مجامع حقوق بشری و برخی از کشورهای مرتجع عربی رخ می‌دهد.

وی تاکید کرد: متأسفانه پروژه عادی سازی روابط کشورهای عربی با آن رژیم نامشروع و جنایتکار با سردمداری آمریکا نیز در حال اجراست. بی تردید مقاومت و دفاع نظامی مناسب، حق مشروع و انسانی مردم فلسطین است.

صفایی بوشهری ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس و همچنین عملیات تروریستی در افغانستان، حمایت خود را از عملیات دفاعی و مقابله به مثل رزمندگان فلسطین اعلام کرد.

وی افزود: همه مردم آزاده جهان به ویژه مسلمانان را به توصیه مهم مقام معظم رهبری یعنی «تداوم مقاومت در داخل سرزمین‌های فلسطین و تقویت خط جهاد و شهادت» و «حمایت جهانی دولت‌ها و ملت‌های مسلمان از مجاهدین فلسطین» دعوت می‌کنیم.

امام جمعه بوشهر گفت: از خداوند می‌خواهیم هرچه زودتر رژیم غاصب، ظالم و جنایتکار صهیونیستی و گروه‌های تروریستی محو و نابود شوند و جهان به ویژه سرزمین‌های اسلامی از شرارت‌های آن جرثومه‌های فساد و تباهی رها گردد. یاد و خاطره شهدا، امام شهدا و شهدای مقاومت را گرامی می‌داریم.

اخبار مرتبط

روحیه مقاومت در دانش آموزان تقویت شود

«دِز هنوز از شهر من می‌گذرد» و روایتی از مقاومت زنان در دزفول

شهدای مدافع حرم الگوی بی‌بدیل مقاومت هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha