مقاومت و دفاع نظامی مناسب حق مشروع و انسانی مردم فلسطین است

مقاومت و دفاع نظامی مناسب حق مشروع و انسانی مردم فلسطین است

به گزارش سراج24، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرارت و آتش جنایات ضد بشری در دو منطقه مظلوم اسلامی یعنی افغانستان و فلسطین اشغالی موجب به شهادت رسیدن ده‌ها کودک، نوجوان و جوان مسلمان شد.

وی اضافه کرد: در افغانستان دختران و دانش آموز به دست گروه‌های تروریستی آمریکایی به خاک و خون کشیده شدند و در فلسطین اشغالی، مسلمانان بی گناه و مقاوم مورد تهاجم زمینی و هوایی رژیم پلید، سفاک، بی هویت و غاصب اشغالگر قدس قرار گرفته است.

امام جمعه بوشهر ادامه داد: بسیاری از مردم عزیز آن منطقه شهید و مجروح شده‌اند و اینها همه با هماهنگی و حمایت امریکای جهان خوار و همدستی کشورهای استعمارگر اروپایی و سکوت مجامع حقوق بشری و برخی از کشورهای مرتجع عربی رخ می‌دهد.

وی تاکید کرد: متأسفانه پروژه عادی سازی روابط کشورهای عربی با آن رژیم نامشروع و جنایتکار با سردمداری آمریکا نیز در حال اجراست. بی تردید مقاومت و دفاع نظامی مناسب، حق مشروع و انسانی مردم فلسطین است.

صفایی بوشهری ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس و همچنین عملیات تروریستی در افغانستان، حمایت خود را از عملیات دفاعی و مقابله به مثل رزمندگان فلسطین اعلام کرد.

وی افزود: همه مردم آزاده جهان به ویژه مسلمانان را به توصیه مهم مقام معظم رهبری یعنی «تداوم مقاومت در داخل سرزمین‌های فلسطین و تقویت خط جهاد و شهادت» و «حمایت جهانی دولت‌ها و ملت‌های مسلمان از مجاهدین فلسطین» دعوت می‌کنیم.

امام جمعه بوشهر گفت: از خداوند می‌خواهیم هرچه زودتر رژیم غاصب، ظالم و جنایتکار صهیونیستی و گروه‌های تروریستی محو و نابود شوند و جهان به ویژه سرزمین‌های اسلامی از شرارت‌های آن جرثومه‌های فساد و تباهی رها گردد. یاد و خاطره شهدا، امام شهدا و شهدای مقاومت را گرامی می‌داریم.

اخبار مرتبط

اولویت نخست رئیس جمهور منتخب باید بهبود وضع معیشتی مردم باشد

بوشهر پایتخت مبارزات استکباری ایران است

انتخابات پیش رو صحنه حضور حماسی مردم خواهد بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha