بازیگر سینما و تلویزیون: حتما در انتخابات ۱۴۰۰ رای می‌ دهم

بازیگر سینما و تلویزیون: حتما در انتخابات ۱۴۰۰ رای می‌ دهم

به گزارش سراج24؛ پروانه معصومی، بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ پیرامون این رویداد مهم سیاسی اظهار کرد: من حتما و بدون شک در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ رای می‌دهم می‌دانید چرا؟ چون معتقدم و می‌دانم که شاید همه چیز در کشور ما ایده‌ آل نیست همانگونه که در هیچ کشور دیگری اوضاع اید‌ه‌آلی وجود ندارد اما ما نباید با قهر و مخالفت تنور شعله‌ور کشورهای بیگانه و خارجی را داغ کنیم تا آنها در مورد ما نظر بدهند.

معصومی در همین راستا گفت: من معتقدم اگر من و هرکسی که در این مملکت زندگی می‌کند برای بستن دهان دیگران و کشورهای خارجی که همه منتظر بر هم پاچیده شدن کشور ما هستند پای صندوق‌های رای حاضر شوند چرا که این حرکت فقط و فقط یک معنی بزرگ دارد، آن هم نشانگر «همبستگی ملی» ما ایرانیان است، بنابراین من رای می‌دهم برای اینکه به دنیا هم‌بستگی ملی ما ایرانیان را نشان دهم.

این بازیگر مشهور خاطر نشان کرد: من حتی مطمئن هستم که شاید به آن کاندیدی که رای می‌دهم شاید مثل دیگر رییسان جمهور پیشین کارآمد نباشد و همه خواسته‌های من و دیگران را برآورده نکند و قول‌هایی که به ماه داده‌ است را فراموش کند اما باز هم می‌گویم رای می‌دهم تا اجازه ندهم دیگران در مسائلی که در کشور ما و بین ما وجود دارد اجازه دخالت به خود بدهند و همبستگی‌ ملی ما به همه ثابت شود.

اخبار مرتبط

مردم تلویزیون ایران را تماشا نمی کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha