مرمت و ساخت هزار واحد مسکونی محرومین در ایلام

مرمت و ساخت هزار واحد مسکونی محرومین در ایلام

به گزارش سراج24، شاکرمی در نشستی که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج سازندگی با حضور استاندار ایلام، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) و جمعی از مدیران ادارات و جهادگران بسیجی استان برگزار شد گفت: ۸۵۰ گروه جهادی بسیج در سطح محلات و روستاهای استان مشغول فعالیت و خدمت رسانی هستند.

وی افزود: تاکنون بیش از ۵۶۰۰ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی با اعتباری بالغ بر ۵۸ میلیارد تومان توسط بسیج سازندگی سپاه استان ایلام و با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و ادارات مختلف اجرا شده است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: توجه و رسیدگی به مناطق محروم از مهم‌ترین برنامه‌های سپاه پاسداران است و امسال حدود ۴۰ درصد از پروژه‌های محرومیت زدایی به آبرسانی به مناطق محروم و کم برخوردار اختصاص یافته است.

سردار شاکرمی به ساخت مسکن محرومین در سال جاری اشاره کرد و گفت: در سال جاری برنامه ساخت و مرمت ۱۰۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان ایلام با مشارکت سپاه پاسداران، کمیته امداد امام خمینی(ره) ، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در دستور کار قرار گرفته و به محض مشخص شدن سهم هریک از سازمان‌ها عملیات اجرای آنها آغاز خواهد شد.

نقش موثر گروه‌های جهادی در محرومیت زدایی مناطق کم برخوردار

محمد نوذری استاندار ایلام در این نشست گفت: اقدامات گروه‌های جهادی مبتکرانه، انقلابی و تحقق بخش عدالت اجتماعی است و فعالیت این گروه‌ها نقش موثری در محرومیت زدایی مناطق کم برخوردار دارد.

وی افزود: خدمات گروه‌های جهادی در مبارزه با کرونا و طرح شهید سلیمانی، تولید ماسک، کمک مومنانه و توزیع بسته‌های معیشتی، سیل ماژین و کنگره عطیم اربعین بی‌نظیر است و حضور این نیروهای باایمان و پرتلاش در کلیه صحنه‌ها و میدان‌ها مایه دلگرمی مردم است.

اخبار مرتبط

مه گرفتگی و کاهش شعاع دید رانندگان در گردنه های کوهستانی ایلام

به نظر شما سپهسالار زمانه‌ی ما کیست؟

۹۸ میلیارد تومان اعتبار سفر رییس جمهوری در حوزه کشاورزی ایلام مصوب شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha