توزیع ۹۵۰۰ بسته معیشتی در استان مرکزی

توزیع ۹۵۰۰ بسته معیشتی در استان مرکزی

به گزارش سراج24، در مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان مرحله ۵ تحت عنوان احسان رمضان به همت بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ۹ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در استان مرکزی توزیع شد و در اختیار خانواده‌های آسیب دیده از کرونا قرار گرفت.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان مرکزی در حاشیه این مراسم در این خصوص اظهار کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در رزمایش احسان رمضان ۵۰۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های آسیب دیده از کرونا و کم برخوردار توزیع کرد.

مجتبی تهامی ادامه داد: در همین راستا در قالب این رزمایش از این ۵۰۰ هزار بسته ۹ هزار و ۵۰۰ بسته سهمیه استان مرکزی به ارزش ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بوده است.

وی افزود: این بسته‌های معیشتی شامل اقلامی مانند روغن، ماکارونی، رب گوجه فرنگی و… هستند و ارزش ریالی هر بسته معادل ۲۲۰ هزار تومان است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان مرکزی افزود: این بسته‌ها در قالب ۱۲۰ گروه‌های جهادی با همکاری ائمه جمعه و ائمه مساجد در بین جامعه هدف توزیع شد.

به گفته تهامی، سال گذشته پنج مرحله رزمایش همدلی و احسان، یک مرحله مرحله احسان و سلامت و رزمایش مشق احسان برگزار شده است و طی این هفت مرحله بالغ بر ۱۲۴ هزار بسته به ارزش بالغ بر ۱۷ میلیارد تومان بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در استان مرکزی توزیع شده است.

اخبار مرتبط

دولت سیزدهم زمینه طنین انداز شدن روحیه جهادی را در کشور فراهم کند

فقرزدایی و محرومیت‌زدایی رویکرد برنامه بنیاد غدیر

مسئولان دین خود را به مردم خوزستان ادا کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha