جنایت کابل دل هر انسان آزاده‌ای را به درد آورد

جنایت کابل دل هر انسان آزاده‌ای را به درد آورد

به گزارش سراج24، یادواره شهدای روحانی رمضان کردستان، امروز در سالن اجتماعات مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، در سنندج با حضور مسئولان، روحانیون و... برگزار شد.

در این مراسم نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: علم برای انسان یک ثروت معنوی است که هرگز نمی‌توان معیار آن را مادیات قرار داد.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی ادامه داد: خوشبختانه شاهد بصیرت دینی و سیاسی بسیار خوب در استان کردستان هستیم که این ویژگی در بین روحانیون اهل سنت و تشیع نمود بارزی دارد.

 استاد حوزه علمیه اظهار کرد: تاریخ اسلام نشان داده است که همواره نقش روحانیون در بسط و گسترش بصیرت و بینش دینی غیرقابل انکار بوده است. از سوی دیگر روحانیون چه سنی و چه شیعه با زندگی ساده در کنار مردم بوده اند.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی ادامه داد: جایگاه مردمی و روشنگرانه علمای دینی در جامعه اسلامی برای دشمنان قابل تحمل نیست به همین منظور همواره دیده شده که دشمن به دنبال حذف فیزیکی علمای تاثیرگذار است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان به حادثه تروریستی و جنایتکارانه اخیر در افغانستان هم اشاره کرد و گفت: قتل و کشتار دانشجویان و دانش آموزان توسط مدعیان دروغین اسلام برای همه ما مایه تاسف است و حادثه‌ تروریستی که در افغانستان روی داد دل هر انسان آزاده‌ای را به درد آورد.

اخبار مرتبط

دولت ظرفیت‌های نهفته کردستان را مورد توجه قرار دهد

پایان عملیات طرح آبرسانی به شهر سنندج

مشکلات اقتصادی را حل کنیم، بسیاری از مشکلات دیگر حل می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha