طرح ذبح قربانی برای انتخابات کاملاً مردمی و خودجوش است

طرح ذبح قربانی برای انتخابات کاملاً مردمی و خودجوش است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام سیدحسین موسوی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسلامشهر در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس اظهار داشت: روزهای گذشته خبری از اقدام تحسین‌برانگیز مردم شهرستان اسلامشهر مبنی بر نذری قربانی مردمی برای سربلندی مردم ایران در انتخابات منتشر شد که از سوی رسانه‌های بیگانه تحریف شده است.

وی افزود: دشمنان و رسانه‌های آنان بیش از ۴۰ سال است که تلاش دارند جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرند اما همین که هنوز جمهوری اسلامی پابرجاست نشان دهنده پیروزی ماست. ما هیچ‌گاه در انتخابات انتظار مشارکت ۱۰۰ درصدی نداشتیم و این در هیچ کشوری تاکنون رقم نخورده است اما همواره در این چهاردهه انقلاب اسلامی، مردم در انتخابات حضور داشته‌اند و در انتخابات پیش‌روی هم حضور چشم‌گیری خواهند داشت.

موسوی گفت: اداره تبلیغات اسلامی در طرح ذبح قربانی، مروج و مبلغ است و این طرح به صورت کاملاً مردمی و خودجوش بناست اجرایی شود و تنها اداره تبلیغات اسلامی به عنوان مبلغ این طرح، خبر را منتشر کرد. در این طرح نهادهای مردمی، مساجد، هیأت‌های مذهبی، کانون‌های فرهنگی و قرآنی مشارکت دارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسلامشهر ادامه داد: تمام هزینه‌های این طرح از سوی مردم تأمین شده است و هیچ مبلغی از سوی اداره تبلیغات اسلامی در این طرح هزینه نمی‌شود و مردم تماماً مجری هستند.

وی تصریح کرد: رسانه‌های بیگانه کارشان تحریف و تخریب کارهای خوب این چنینی است اما مایه تأسف است که رسانه‌های اصلاح‌طلب داخلی خط دشمن را در این زمینه دنبال کردند.

اخبار مرتبط

کتاب گروه جهادی ایران سربلند در انتخابات 1400 رونمایی شد

حضور گسترده مردم در انتخابات دشمن را ناامید کرد

قدردانی خانه کتاب و ادبیات ایران از اهالی فرهنگ، کتاب، نشر و اندیشه

0 نظر

ارسال نظر

capcha