۵۰۰ هزار ماسک میان ۱۵ شهر خوزستان توزیع می‌شود

۵۰۰ هزار ماسک میان ۱۵ شهر خوزستان توزیع می‌شود

به گزارش سراج24، سرهنگ عبدالرضا حاجتی ظهر امروز دوشنبه در خصوص توزیع گسترده ماسک در استان خوزستان اظهار کرد: بر اساس مصوبات ستاد کرونا خوزستان مقرر شد که قرارگاه شهید سلیمانی به منظور جلوگیری از شیوع مجدد ویروس کرونا در نزدیکی ایام عید فطر نسبت به توزیع ماسک اقدام کند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان با اشاره به اینکه مرحله اول و دوم توزیع ماسک انجام شد و مرحله سوم آن نیز از امروز انجام می‌شود، افزود: در این مرحله ۵۰۰ هزار ماسک در ۱۵ شهرستان استان خوزستان با اولویت تعیین شده ستاد کرونا که دارای زمینه تشدید ویروس کرونا هستند، توسط بسیج توزیع می‌شود.

وی خبر داد: در این مرحله نیز بیش از ۵۰۰ هزار ماسک از هفته آینده در مراکز تجمع، آسیب‌پذیر، مراکز خرید و فروش که قوانین و پروتکل‌های بهداشتی را کمتر رعایت می‌کنند، توزیع می‌شود.

حاجتی با بیان اینکه این توزیع ماسک برابر اقداماتی که فرماندهان نواحی بسیج شهرستان‌ها و با همکاری فرمانداران انجام می‌شود، گفت: این توزیع ماسک همچنان ادامه دارد بلکه روند شیوع کرونا در استان خوزستان کنترل شود و امید است که رنگ‌بندی قرمز شهرستان‌های استان نیز به رنگ زرد و در نهایت آبی تغییر وضعیت دهند.

اخبار مرتبط

موکب‌های خوزستان خواستار تسهیل شرایط زیارت اربعین شدند

توزیع بیش از یک میلیارد بسته کمک معیشتی و بهداشتی توسط سپاه خوزستان

همایش بررسی ابعاد فرهنگی و اجتماعی کرونا در دانشگاه امام حسین برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha