پرداخت ۹۹۹میلیارد ریال کمک ودیعه اجاره مسکن در آذربایجان غربی

پرداخت ۹۹۹میلیارد ریال کمک ودیعه اجاره مسکن در آذربایجان غربی

به گزارش سراج24، محسن حمزه لو با بیان اینکه این میزان تسهیلات برای پرداخت کمک ودیعه اجاره مسکن ۶ هزار و ۶۷۵ متقاضی در استان پرداخت شده است، ادامه داد: تسهیلات ودیعه مسکن برای تأمین قسمتی از هزینه ودیعه واحدهای مسکونی مورد نیاز افراد در زمان شیوع بیماری کرونا پرداخت می‌شود.

حمزه لو اضافه کرد: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا به منظور حمایت از افراد فاقد مسکن در برابر مشکلات اقتصادی، کمک ودیعه اجاره مسکن برای تأمین مسکن مستأجران پرداخت می‌شود.

وی افزود: گروه‌های مشمول دریافت تسهیلات وام ودیعه مسکن، کارگران و حقوق‌بگیران ثابت با اولویت ازدواج‌های جدید و خانواده‌های پنج نفر و بیشتر، مشمولان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور و همچنین زنان سرپرست خانوار هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی یادآور شد: متقاضیان باید پس از یک سال اصل ودیعه را به بانک بازگردانند و در عین حال سود این تسهیلات ۱۳ درصد تعیین شده است.

وی با بیان اینکه از مجموع ثبت‌نام کنندگان برای دریافت تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن، ١١ هزار و ٨۵٨ متقاضی حائز شرایط دریافت تسهیلات شناسایی شده‌اند، ادامه داد: تسهیلات ودیعه اجاره مسکن براساس ارزش ریالی اجاره‌نامه تا حداکثر ١۵٠ میلیون ریال در آذربایجان‌غربی تعیین شده است.

اخبار مرتبط

پرداخت تسهیلات کم‌بهره بنیاد برکت به طرح‌های صنایع دستی روستایی در کردستان

۱۴۵ میلیارد کمک هزینه ازدواج به جوانان گلستانی پرداخت شد

پرداخت تسهیلات به ۵۰۰۰ روستایی خراسان‌جنوبی

0 نظر

ارسال نظر

capcha