بیش از یک میلیون پرس غذای گرم بین نیازمندان هرمزگان توزیع شد

بیش از یک میلیون پرس غذای گرم بین نیازمندان هرمزگان توزیع شد

به گزارش سراج24، جلیل تراهی بیان داشت: همچنین در این مدت تعداد ۱۶۱ هزار و ۲۹۰ بسته افطاری ساده به ارزش ۱۳ میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به نیازمندان اهدا شد.

وی عنوان کرد: با مشارکت خیران و در راستای تامین بخشی از نیازهای خانواده‌های نیازمند تعداد ۲۷ هزار بسته معیشتی نیز شامل کالاهای اساسی از جمله برنج، روغن، حبوبات، سویا، رب گوجه فرنگی، گوشت و ماکارونی به ارزش ۱۰۶ میلیارد و ۹۸۰ میلیون ریال توسط کمیته امداد هرمزگان بین نیازمندان استان توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد هرمزگان اظهارداشت: یکی از برنامه‌های پویش ایران همدل در ماه مبارک رمضان با عنوان طرح «اطعام مهدوی «با همکاری کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان به تعداد ۱۴۳ آشپزخانه به‌منظور پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان تحت و خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا راه‌اندازی شده است.

تراهی یادآورشد: مردم هرمزگان می‌توانند از طریق دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری فعال در سراسر استان کمک‌های نقدی و غیرنقدی جهت مشارکت در این امر خداپسندانه اهدا نموده و یا با واریز وجوه نذورات و خیرات خود به کارت شماره ۰۶۴۸-۰۰۰۰-۹۹۷۹-۶۰۳۷ در طرح ملی اطعام مهدوی و پویش ایران همدل مشارکت کنند.

اخبار مرتبط

برگزاری همایش های انتخاباتی در فضاهای سربسته مطلقا ممنوع است

درخواست رئیسی از مردم؛ هزینه تبلیغات مرا برای نیازمندان صرف کنید

فعالیت ۲۳ مرکز نیکوکاری کارآفرین در کرمانشاه

0 نظر

ارسال نظر

capcha