امام‌ جمعه ایلام تاکید کرد

لزوم افزایش کمک های مومنانه و دارویی به نیازمندان جامعه

لزوم افزایش کمک های مومنانه و دارویی به نیازمندان جامعه

به گزارش سراج24، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار یکشنبه در دیدار مدیرکل جمعیت هلال احمر استان، با تبریک روز جهانی صلیب سرخ و آغاز هفته هلال احمر، اظهار کرد: فعالیت در جمعیت هلال احمر در قالب فعالیت و امدادرسانی برای نجات جان انسان‌ها، انجام کمک‌های مومنانه و یا آموزش برای امداد و نجات دارای آثار مثبت و مستمر بی شماری است.

وی عنوان کرد: تلاش کنید با افزایش کمک‌های مومنانه و دارویی به نیازمندان جامعه فعالیت‌های جمعیت هلال احمر استان رنگ مذهبی به خود گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام بیان کرد: ادعای برخی در مورد غیر سیاسی و مذهبی بودن صلیب سرخ جهانی کذب است، چراکه صلیب خود نماد مذهب بوده و هرجا ورود پیدا کرده‌اند کارهای سیاسی و مذهبی انجام داده‌اند.

حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه ماه مبارک رمضان فرصتی است که انسان به فکر قیامت خود باشد، گفت: در اسلام دو موضوع حائز اهمیت است، یکی ایمان راستین به خداوند متعال و مورد دوم نیز کمک و منفعت رسانی به دیگران است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اهمیت فعالیت جمعیت هلال احمر در خدمت رسانی به جامعه، افزود: فعالیت در جمعیت هلال احمر توفیقی است که خداوند در اختیار برخی افراد پرتلاش و مجاهد که دارای روحیه از خودگذشتگی برای نجات جان انسان‌ها هستند، قرار داده است.

اخبار مرتبط

اجرای طرح اطعام غدیر در لرستان

ارائه رایگان خدمات توانبخشی هلال احمر خراسان جنوبی به نیازمندان

توزیع ۶۰۰ بسته غذای گرم بین نیازمندان خرم آبادی

0 نظر

ارسال نظر

capcha