مشارکت حداکثری تراز انقلاب در عرصه بین المللی را افزایش می‌ دهد

مشارکت حداکثری تراز انقلاب در عرصه بین المللی را افزایش می‌ دهد

به گزارش سراج24، سرهنگ حسن حبیبی ظهر یکشنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان، خدمت به مردم را مهم‌ترین وظیفه مسئولان نظام اسلامی دانست و گفت: انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی و پشتیبانی مردم گفتمانی جدید را در عرصه بین المللی رقم زد.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار بسیج با بیان اینکه نظام اسلامی با وجود دشمنی‌ها و کارشکنی‌ها به سوی رشد و تعالی حرکت می‌کند، بیان کرد: انتخابات پیش رو از جهات مختلف اهمیت دارد و باید نسبت به باشکوه برگزار شدن آن اقدام کنیم‌.

حبیبی با تاکید بر اینکه مردم مسلمان ایران پیوندی عمیق و مثال زدنی با انقلاب دارند، اضافه کرد: مردم مشکلاتی دارند و گلایه‌های آنها نیز به حق است اما باید در انتخابات پیش رو سکان هدایت کشور را به دست شخصی درست بسپاریم.

وی با بیان اینکه مشارکت حداکثری عامل ثبات و انسجام ملی است، افزود: مشارکت حداکثری در تصمیم سازی دولت‌ها و پیشبرد اهداف مؤثر است و در عرصه بین المللی تراز انقلاب را دو برابر می‌کند.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار بسیج با تاکید بر اینکه به دنبال برگزاری انتخابات امن و باشکوه هستیم، گفت: طبق گفته فرمانده سپاه، این سازمان به نفع هیچکس در انتخابات فعالیت نمی‌کند و تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخابات باشکوه به کار می‌گیرد.

حبیبی با اشاره به اهمیت جایگاه دولت و وسعت اقدامات آن بیان کرد: رأی مردم فرصتی چهار ساله را در اختیار شخصی می‌گذارد که ۹۲ درصد بودجه کشور را در اختیار دارد.

در پایان این مراسم، سرهنگ رضا رنجبر به عنوان مسئول بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان معرفی شد.

اخبار مرتبط

رئیسی: گیلان از معطل بودن ظرفیت صنعت رنج می‌برد

تلاش برای مشارکت حداکثری در انتخابات تلاش برای حکومت عدل است

از شور و نشاط جشن‌های دهه کرامت برای برگزاری انتخاباتی شکوهمند بهره‌برداری شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha