افتتاح پویش احسان رمضان به همت ستاد اجرایی حضرت امام(ره) در همدان

 افتتاح پویش احسان رمضان به همت ستاد اجرایی حضرت امام(ره) در همدان

به گزارش سراج24، پنجمین مرحله از توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان توسط ستاد اجرایی حضرت امام(ره)، با حضور نماینده ولی فقیه در همدان، فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) و مسئول ستاد اجرایی در استان همدان آغاز شد.

حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی در حاشیه  این مراسم با اشاره به اینکه در طول ۱۴ ماه گذشته شاهد جهش بالایی در انجام کمک‌های مومنانه در کشور بودیم، اظهار داشت: از مجموعه‌هایی که در کنار مردم در طول این مدت فعالیت‌های زیادی در عرصه کمک به نیازمندان و محرومان داشته، ستاد اجرایی حضرت امام(ره) بود که در این مدت بالغ بر ۳۱ میلیارد تومان نیز در بحث کمک رسانی به محرومان و فقرا در سطح استان دارای فعالیت بوده است.

وی با اشاره به آغاز پنجمین مرحله از کمک‌های مومنانه، در ماه رمضان امسال، یادآور شد: در برنامه امروز بالغ بر ۹۵۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان و محرومان استان همدان، همزمان با سراسر کشور توریع خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در همدان با بیان اینکه ماه رمضان، ماه اطعام و ماه توجه به دیگران است، گفت: بعد از هر نماز برای برطرف شدن فقر و داشتن احساس مسئولیت نسبت به دیگران دعا می‌کنیم که این کمک‌های مومنانه توجه عملی به وضعیت معیشتی دیگران، خصوصا در شرایط فعلی و وجود بیماری کرونا است.

اخبار مرتبط

انبار احتکار لوازم یدکی خودرو در همدان کشف شد

فاز نخست انتقال آب از سد تالوار تکمیل شد

تاسیسات آب‌رسانی به همدان آزمایش نهایی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha