توزیع ۵۰۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان نهاوند

توزیع ۵۰۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان نهاوند

به گزارش سراج24، علی مختاری اظهار کرد: در اجرای رزمایش کمک مؤمنانه از نیمه شعبان تا نیمه ماه مبارک رمضان در فاز اول، به همت گروه‌های جهادی سپاه ناحیه نهاوند بیش از ۲ هزار و ۳۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا توسط پایگاه‌های مقاومت و گروه‌های جهادی توزیع شد.

وی افزود: از نیمه شعبان تاکنون تعداد پنج هزار پرس غذای گرم و در طرح «سه شنبه‌های مهدوی» هر هفته توسط گروه‌های جهادی بیش از ۴۰۰ پرس غذای گرم در مناطق حاشیه نشین شهر نهاوند و بین آسیب دیدگان ناشی از شیوع ویروس کرونا و نیازمندان در این شهرستان توزیع شد.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند ادامه داد: در ماه مبارک رمضان خانواده‌هایی که به واسطه کرونا کار خود را از دست داده بودند یا اجاره‌بهاء خانه آن‌ها عقب افتاده بود، توسط گروه‌های جهادی شناسایی و مبلغ ۱۴۰ میلیون ریال در این زمینه کمک شد.

وی گفت: به همت و مدد گروه‌های جهادی از نیمه شعبان تاکنون ۳۵ رأس گوسفند و ۳ رأس گاو ذبح شد و تعداد ۷ هزار قرص نان ،۲۰ هزار ماسک، ۴۰ دست لباس و کفش و یک هزار بسته پک میوه در حاشیه شهرستان نهاوند توزیع شد که مجموع ارزش ریالی این بسته‌ها ۸ میلیارد و ۵۸۹ میلیون ریال است.

مختاری با اشاره به اجرای فاز دوم کمک‌های مومنانه در شهرستان نهاوند، گفت: با توکل بر خدا فاز دوم رزمایش کمک‌های مومنانه در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان در سپاه ناحیه نهاوند آماده و توزیع خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: تا ریشه کنی ویروس منحوس کرونا این خدمات و کمک‌های مؤمنانه همچنان تداوم خواهد داشت.

اخبار مرتبط

۳۰۰۰ بسته معیشتی میان نیازمندان کرمانشاهی توزیع می‌شود

۱۰۰ هزار وعده غذای گرم طی عید غدیر در خراسان شمالی توزیع می‌شود

اجرای طرح اطعام غدیر در لرستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha