یاد خدا در سختی‌ها و مشکلات امیدآفرین است

یاد خدا در سختی‌ها و مشکلات امیدآفرین است

به گزارش سراج24 و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در بازدید از بخش تالاسمی بیمارستان قدس که به مناسبت روز بیماری‌های خاص برگزار شد، اظهار کرد: می‌دانیم در عالمی که زندگی می‌کنیم، همیشه در معرض امتحان هستیم و هیچ کسی در دنیا از امتحان معاف نیست.

وی ادامه داد: قرآن درباره قاعده امتحان الهی فرموده آیا مردم خیال می‌کنند همین که بگویند ایمان آورده‌ایم، رها شده و امتحان نمی‌شوند؟! ما همیشه مردم را امتحان کردیم تا آنهایی که اهل صداقت و ایمان هستند با آنهایی که اهل صداقت و ایمان نیستند شناسایی شوند.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: امتحان‌های الهی ممکن است با بیماری و سلامتی انجام شود؛ خیلی‌ها در امتحان‌های الهی سربلند نمی‌شوند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: هر کسی در هر مسئولیت و مقامی، امتحان خواهد شد و شما عزیزان در حال امتحانی هستید که خداوند آن را انجام می‌دهد و نباید از این موضوع ناراحت باشیم.

وی عنوان کرد: در نگاه دین وقتی انسانی مریض می‌شود، درست است که کادر درمان زحمات زیادی را متحمل می‌شوند اما آن کسی که شفا را نصیب انسان می‌کند، خداوند است و غیر خدا هیچ‌کسی نمی‌تواند انسان را شفا دهد.

آیت‌الله عابدینی اظهار کرد: وقتی خدا را ببینیم، در بیماری‌ها و سختی‌ها احساس یأس نمی‌کنیم و همیشه امیدوار هستیم خداوند لطفش را شامل حال ما کند و ما را از هر بیماری حفظ کند و در دستگاه خدا کار نشدنی وجود ندارد.

اخبار مرتبط

مشکلات اقتصادی را حل کنیم، بسیاری از مشکلات دیگر حل می‌شود

بهادری جهرمی: هر کس در بروز مشکلات موثر بوده، باید عذرخواهی کند/رشد اقتصادی در حال نزدیک شدن به ۵ درصد است

مسئولان برای حل مشکلات اقتصادی تدبیر کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha