۱۳۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان ایلامی توزیع شد

۱۳۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان ایلامی توزیع شد

به گزارش سراج24، قنبر موسی نژاد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جامعه ورزشی استان با مشارکت مرکز نیکوکاری جامعه ورزش ایلام برای دومین سال پیاپی هست که در چنین کار نیکوکارانه‌ای در حمایت از خانواده‌های نیازمند مشارکت می‌کنند.

وی با بیان اینکه جامعه ورزشی استان در حمایت از نیازمندان استان در طول سال مشارکت مطلوبی با این نهاد دارند افزود: کارکنان و ورزشکاران ایلامی از طریق طرح ایران مهربان حمایت تعدادی از کودکان یتیم و نیازمند استان را نیز عهده دار شده و ماهیانه به این کودکان کمک می‌کنند.

موسی نژاد با بیان اینکه توزیع غذای گرم و سبدهای معیشتی در بین نیازمندان استان تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد، تصریح کرد: برای ماه مبارک رمضان توزیع بیش از ۲۰۰ هزار پرس غذا و ۳۲ هزار سبد معیشتی هدف گذاری شده که تاکنون بخش عمده این کار انجام گرفته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام نیز در این زمینه گفت: در ادامه همکاری‌ها و تعاملاتی که بین کمیته امداد و جامعه ورزش استان وجود دارد تصمیم گرفتیم که با شرکت در برنامه اطعام مهدوی و از طریق توزیع غذای گرم در این ماه مبارک به یاری نیازمندان استان بیاییم.

مظفر علی شاهدی افزود: به همین خاطر کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان با همکاری مرکز نیکوکاری جامعه ورزشی استان کمک‌هایی را به این امر خیر اختصاص داده و توانستیم در تهیه بیش از ۱۳۰۰ پرس غذای گرم برای نیازمندان مشارکت کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام تصریح کرد: نیازمندانی که غذا در بین آنها توزیع خواهد شد قبلاً توسط کمیته امداد شناسایی شده و کار توزیع غذا نیز توسط این نهاد صورت می‌گیرد.

اخبار مرتبط

۱۰۰ هزار وعده غذای گرم طی عید غدیر در خراسان شمالی توزیع می‌شود

ادارات دهلران برای برگزاری کنگره ۳ هزار شهید در ایلام همکاری کنند

ایلام نیازمند سرمایه گذاری برای خدمات رسانی به زائران اربعین است

0 نظر

ارسال نظر

capcha