اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی، بر انسجام ملت فلسطین می‌ افزاید

اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی، بر انسجام ملت فلسطین می‌ افزاید

به گزارش سراج24؛ مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با انتشار بیانیه‌ای حمله دیروز (جمعه، ۱۷ اردیبهشت) صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی و نمازگزاران فلسطینی را محکوم کردند و در متن خود این چنین آورده اند:
"هجوم ددمنشانه مزدوران و نظامیان رژیم تروریستی و غاصب صهیونیستی به مسجدالاقصی و مردم بی‌دفاع فلسطین نشانگر خوی ددمنشی آن رژیم سفاک و خشم و کینه اش از انسجام و وحدت امت اسلامی است که در روز مبارک قدس تجلی یافت. این اقدام‌های سبعانه نشان از ضعف و زبونی رژیم اشغالگر در مقابل حرکت خروشان انسان‌های آزاده‌ای بود که بر عدم مشروعیت پایه‌ها و ماهیت آن تأکید کردند. مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی این اقدام تجاوزکارانه و ناقض همه موازین و حقوق بین المللی و انسانی را به شدت محکوم نموده و آن را ماجراجویی سران رژیم تروریستی اسرائیل برای سرپوش گذاشتن بر شکست‌های متعدد سیاسی و بحران‌های داخلی خود و هزینه‌تراشی برای دولت‌های حامی غربی خود می‌داند تا بتواند از همراهی بیشتر آنان در گسترش تجاوزات بهره‌مند شود.
در این بیانیه آمده است: بی‌تردید این اقدام‌های وحشیانه بر عزم و اراده همه گروه‌ها و رهبران و ملت فلسطین در مقابله با رژیم صهیونیستی و انسجام و اتحاد آن خواهد افزود. از همه دولت‌های کشورهای اسلامی و علما و اندیشمندان و مدافعان حقوق بشر و سازمان‌ها و نهادهای مسئول بین المللی می‌خواهیم که به مسئولیت خود در قبال این جنایات عمل نموده و با اقدام‌های عاجل از ادامه این تجاوزات جلوگیری نمایند.
این بیانیه افزوده: دولت‌های ضعیفی که با پذیرش حقارت به عادی‌سازی روابط با این رژیم غاصب و جعلی اقدام نموده‌اند بدانند که این گستاخی ها رهاورد آن خیانت‌ها و تن‌دادن به ذلت‌هاست. و آنان شریک در ظلم و تجاوزات رژیم صهیونیستی خواهند بود. از خداوند سبحان شفای همه مجروحان این اقدام‌های تروریستی و صبر و پایداری برای مردم مظلوم فلسطین و علو درجات برای شهدای مقاومت و انتفاضه فلسطین را مسئلت داریم."

اخبار مرتبط

ده‌ها زخمی در حمله نظامیان صهیونیست به راهپیمایی‌های حمایت از اسرای فلسطینی

اسیر فلسطینی بر روی زندانبان صهیونیست آب جوش ریخت

حزب الله: فرار اسرای فلسطینی، سیلی محکمی بر اسرائیل و تدابیر امنیتی آن است

0 نظر

ارسال نظر

capcha