واشنگتن فیری بیکن تحلیل کرد:

اهرم فشار ایران در مذاکرات وین از چه اخباری قوت می گیرد؟/ چیره دستی ایرانیان در استفاده از فضای اطلاعاتی علیه آمریکا

اهرم فشار ایران در مذاکرات وین از چه اخباری قوت می گیرد؟/ چیره دستی ایرانیان در استفاده از فضای اطلاعاتی علیه آمریکا

به گزارش سراج24؛ نشریه Washington Free Beacon در این گزارش عنوان می کند که مذاکره کنندگان ایرانی به دنبال برداشتن همه تحریم های وضع شده علیه ایران در دوره ترامپ هستند.
یکی از سخنگویان وزارت خارجه آمریکا به این نشریه گفته است که واشنگتن حاضر است در ازای بازگشت ایران به تعهدات هسته ای خود،‌ تحریم هایی را که ناقض تعهد آمریکا به برجام است، بردارد.
بهنام بن طالب لو، از اعضای ارشد بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها و متخصص در امور ایران، این موضوع را اینگونه تحلیل کرده است: ایرانی ها با درز اطلاعات از مذاکرات، اهرم فشار ایجاد می‌کنند.  

او تصریح کرده است: به واسطه مطالبه امتیازات بیشتر و درز اطلاعاتی که حاکی از پتانسیل برای مطالبه بیشتر است، ایرانی‌ها پیام‌های متعددی (به طرف مقابل) ارسال می‌کنند.
به گفته بن طالب لو؛ ایرانیان در استفاده از فضای اطلاعاتی علیه آمریکا چیره دست هستند.

عضو ارشد بنیاد دفاع از دموکراسی ها همچنین تاکید کرده است: با توجه به سیگنال‌های ارسال شده از سوی تیم بایدن مبنی بر اینکه  تمایل، علاقه و عزمی برای یک توافق طولانی تر و قوی تر وجود ندارد، ایران اعتقاد دارد اظهارات مقامات آمریکایی در مورد حفظ تحریم‌ها صوری و ظاهری است.

اخبار مرتبط

آمریکا قصد لغو کامل هیچ‌ یک از تحریم‌ها را ندارد/ نقشه آمریکا برای برجام 2 و 3

آیا تحریم ها برداشته می شود؟

مطهری: حمایت رهبری از احمدی نژاد ریشه فتنه بود/ برجسته کردن تفاوت‌های جنسی در کارتون‌های کودکانه/ استفاده مجدد از روغن پالم در صنایع لبنی

0 نظر

ارسال نظر

capcha