عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون فداکاری شهداست

عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون فداکاری شهداست

به گزارش سراج24 از پایگاه اطلاع‌رسانی نیروی دریایی ارتش، دریادار حمزه‌ علی کاویانی در دیدار با خانواده‌های معظم شهیدان والا مقام علی کهوری‌نژاد و جمشید مرشدی از شهدای وظیفه نیروی دریایی ارتش در بندرعباس با بیان اینکه دیدار با خانواده‌های شهدا یک وظیفه ملی است و این دیدارها یک تجدید خاطره با دوران دفاع مقدس است، اظهار کرد: مردم ایران اسلامی یاد و خاطره و رشادت‌های شهدا را هیچگاه فراموش نخواهند کرد.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: تا زمانی که این روحیه سلحشوری در دفاع از آرمان‌های انقلاب در روحیه ملت ایران باشد، دشمن هیچگاه نمی‌تواند آسیبی به نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد کند.

کاویانی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده‌های شهدا، باعث افزایش و تقویت روحیه خدمتگذاری در جامعه می‌شود، گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون فداکاری شهدا و جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس و صبر و استقامت خانواده معزز شهدا است.

وی تصریح کرد: فرهنگ ایثار، شهادت، مجاهدت و حماسه در ایران اسلامی باید همیشه زنده بماند زیرا عزت و اقتدار کشورمان به خاطر ایثار و شهادت است.

بر اساس این گزارش، شهید والامقام علی کهوری نژاد از شهدای ناوشکن سهند است که در برابر رویارویی با آمریکای جنایتکار در خلیج فارس به فیض شهادت نائل شد و شهید جمشید مرشدی از شهدای حادثه هواپیمایی c۱۳۰ است.

 

اخبار مرتبط

فاز سوم بالینی واکسن پاستور در هرمزگان انجام می شود

هواپیمایی که موتور سوزاند!

فرمانده نیروی دریایی ارتش نامش را با یک نافرمانی در تاریخ ایران جاودانه کرد/مستند زندگی دریابان شهید غلامعلی بایَندُر در چه مرحله‌ای است؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha