سردار سلامی: قدرت واقعی کشور ما در گرو شهادت و ایثارگری است

سردار سلامی: قدرت واقعی کشور ما در گرو شهادت و ایثارگری است

به گزارش سراج24، سردار حسین سلامی  به مناسبت برگزاری مراسم سالگرد شهدای خانطومان اظهار کرد: توجه ویژه مردم مازندران به برگزاری یاد و نام شهدا قابل تقدیر است و بنده تکریم مردم مازندران را در جای جای این استان به عینه دیدم.

فرمانده سپاه پاسداران گفت: عزت، اقتدار، شکوه و عظمت، پیشرفت و ایستادگی امروز کشور را مدیون رشادت‌مندی‌های شهدا و ایثارگران هستیم.

وی اضافه کرد: شهدا جان عزیز خویش را  برای سربلندی اسلام و کشور ما در طبق اخلاص قرار داده و شهدا پیکرشان را سپر بلا قرار داده تا ایران اسلامی سربلند و سرافراز باقی بماند.

سردار سلامی یادآور شد: گرامی داشت شهدا، امروز عامل اساسی عزت و قدرت ما بوده و قدرت واقعی کشور ما در گرو شهادت و ایثارگری است.

وی بیان کرد: ما در طول این سال‌ها آموختیم که باید در میدان جهاد و شهادت ایستادگی کنیم و در برابر دشمنان اسلام با تمام وجود ایستادگی کرده و مقابله کنیم.

سردار سلامی با اعلام اینکه عزت و اقتدار ما مایه سربلندی سایر کشورهای اسلامی است، افزود: رشادت‌های ما زمینه اقتدار و قدرت اسلام در سایر نقاط جهان را نیز فراهم می‌کند.

وی با اشاره به حماسه شکوهمند شهدای مدافع حرم مازندران که در رکاب حاج قاسم سلیمانی به شهادت رسیدند، افزود: رشادت‌های لشکر مردم مازندران در میدان نبرد بسیار تعیین کننده و اثرگذار جلوه کرده و این موضوع در میدان نبرد به اثبات رسیده است.

سردار سلامی با اشاره به همرزم بودن با رزمندگان مازندرانی در عملیات فتح‌المبین، افزود: جوانان این دیار انسان‌های شجاع، مقتدر و از جان گذشته برای اسلام هستند و همچنین مردم مازندران هم انسان‌های صبور و شکیبا هستند که هم سخنی‌های ناشی از تحریم را تحمل کرده و هم شهدای خویش را به زیبایی تکریم می‌کنند.

وی با اعلام اینکه کشور ما در آستانه پیشرفت‌های بزرگی قرار دارد، گفت: در مقابل دشمنان ما بسیار افسرده، عاجز و ناتوان هستند.

فرمانده سپاه پاسداران با اعلام اینکه تکیه‌گاه ما مردم ایران اسلامی هستند،تصریح کرد: به واسطه استقامت مردم، کشور در آستانه عبور از چالش‌ها و مشکلات قرار دارد، سربازی این مردم افتخاری برای ما هست.

وی با اعلام اینکه ما باید قدردان خانواده شهدا باشیم، گفت: حضور جوانان در میدان‌های نبرد ایثار بزرگی است اما جهاد و ایثار بزرگتر توسط خانواده شهدا رقم می‌خورد که در برابر شهادت فرزندان خویش صبوری به خرج می‌دهند.

اخبار مرتبط

شهادت یک محیط بان و یک همیار محیط زیست در درگیری با شکارچیان در بوانات

«شوتی ها» عامل شهادت مامور انتظامی امیدیه

حمله تروریستی به خودروی ‌فرمانده تیپ سلمان فارسی/ فرزند جانشین فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان ‌‌به شهادت رسید/ اشرار مسلح بازداشت شدند +عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha