۲۰ هزار دانش‌آموز بوشهری در اردوهای مجازی راهیان نور شرکت کردند

۲۰ هزار دانش‌آموز بوشهری در اردوهای مجازی راهیان نور شرکت کردند

به گزارش سراج24، سرهنگ عبدالهادی صبحانی خواه صبح شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور به صورت مجازی اظهار داشت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و لغو اردوی های راهیان نور کشور این برنامه‌ها به صورت مجازی برگزار شده است.

مسئول سازمان اردوئی، راهیان نور و گردشگری سپاه استان بوشهر خاطرنشان کرد: در این سفر مجازی روزانه برنامه‌هایی از جمله معرفی یادمان، خاطرات شهدا، روایتگری، وصیت نامه شهدا، صوت شهدا و… ارائه می‌شود.

وی بیان کرد: طبق جدول زمانبندی شده بسیج دانش آموزی در سپاه شهرستان‌ها به صورت جداگانه در طول هفته گذشته اردوهای مجازی راهیان نور مختص شهرهای خود برگزار کردند.

صبحانی خواه ادامه داد: دانش آموزان می‌توانستند علاوه بر کانال شاد این برنامه فرهنگی را طریق نرم افزاری موبایلی به اسم یاد دیدن کنند.

وی به ویژگی مهم این اردوها پرداخت و بیان داشت: از ویژگی‌های مهم و خیلی خوب این اردوها این است که خانواده‌ها هم می‌توانند همراه فرزندانشان از این فضا استفاده کنند.

مسئول سازمان اردوئی، راهیان نور و گردشگری سپاه استان بوشهر با اشاره به اینکه در برگزاری این برنامه برای تشویق دانش آموزان و خانواده‌ها مسابقاتی طراحی شده است، خاطرنشان کرد: بیش از ۲۰ هزار دانش آموز و خانواده آنها در اردوهای مجازی راهیان نور دانش آموزی حضور پیدا کردند.

اخبار مرتبط

آیت الله حسینی بوشهری درگذشت استاد حسین فرج نژاد را تسلیت گفت

سند جامع مساجد استان بوشهر تدوین شد

۲ شهید شاخص استان بوشهر معرفی شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha