گزارش عملکرد قرارگاه جهادی شهدای گمنام مسجد جامع رجایی شهر کرج در سال ۹۹

گزارش عملکرد قرارگاه جهادی شهدای گمنام مسجد جامع رجایی شهر کرج در سال ۹۹

به گزارش سراج24؛ محمد قرهی مسئول قرارگاه جهادی فرهنگی شهدای گمنام مسجد جامع رجایی شهر کرج، در تشریح فعالیت های یکساله ی این قرارگاه اظهار داشت: این قرارگاه از ابتدای فراگیری ویروس کرونا در کشور آغاز به کار کرد.

وی با اشاره به راه‌اندازی کارگاه دوخت ماسک از فروردین ماه سال 99 در محل مسجد جامع رجایی شهر ادامه داد: طی 45 روز فعالیت این کارگاه، تعداد 17000 ماسک و 200 عدد گان به ارزش مالی 14100000 تومان دوخته و در بین مردم و نیازمندان شهر توزیع شد.

محمد قرهی با بیان اینکه شناسایی و رسیدگی به اقشار آسیب دیده از کرونا عمده فعالیت این قرارگاه بوده است، گفت: در طول سال 99 تعداد 1091 بسته ارزاق به ارزش 545500000 تومان تهیه و به صورت ماهیانه دربین 170 خانواده نیازمند تحت پوشش توزیع شد.

مسئول قرارگاه جهادی فرهنگی شهدای گمنام کرج خاطرنشان کرد: پرداخت اجاره مسکن معوقه، پرداخت کمک هزینه معیشتی، اطعام فقرا، ذبح و توزیع دام و طیور، پرداخت وام قرض الحسنه، تامین هزینه های پزشکی و درمانی، تعمیر و تامین وسایل ضروری منزل، تامین جهیزیه عروس و کمک به تسهیل امر ازدواج جوانان، تامین پوشاک و لوازم التحریر و کمک به آزادسازی زندانیان غیرعمد بخشی از فعالیت این مجموعه در سال 99 بوده است.

وی افزود: تمام هزینه های این مجموعه از طریق کمک‌های مردمی و خیرین محلی تامین می‌شود.

اخبار مرتبط

شانزدهمین نشست بصیرتی قرارگاه جهادی بصیرتی پنج تن آل عبا(ع) برگزار می شود

آغاز مرحله سوم رزمایش کمک‌های مومنانه ماه محرم قرارگاه جهادی امام رضا (ع)

 هیأت باید بنیان خانواده را تحکیم بخشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha