بازدید سفیران چند کشور از نمایشگاه «فلسطین تنها نیست»

بازدید سفیران چند کشور از نمایشگاه «فلسطین تنها نیست»

به گزارش سراج24، مراسم مروری بر آثار مسابقه بین‌المللی پوستر، کارتون و کاریکاتور «فلسطین تنها نیست» روز چهارشنبه پانزدهم اردیبهشت ماه با حضور باقری کنی دبیر ستاد حقوق بشر، سفیران کشورهای سوریه، ونزوئلا و اندونزی، معاون سفیر فلسطین، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و رییس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در محل نگارخانه‌های حوزه هنری برگزار شد.

یک کنش الهام بخش در حمایت از مردم مظلوم فلسطین

محمد مهدی دادمان رییس حوزه هنری در این مراسم ضمن خوشامدگویی به مهمانان این برنامه گفت: از همه عزیزانی که دعوت ما را برای شرکت در این نمایشگاه پذیرفتند، به ویژه جناب باقری دبیر ستاد حقوق بشر قدردانی می‌کنم که همواره در چنین رویدادهایی همراه هنرمندان بودند تا بتوانیم به واسطه هنر ارزشمندشان در حمایت از مسائل حقوق بشری به ویژه در عرصه‌های بین‌المللی فعالیت‌هایی را انجام دهیم.

وی ادامه داد: به اعتقاد من برگزاری چنین رویدادها با بازدیدهایی که صورت می‌گیرد، می‌تواند موجب ظهور و بروز اتفاقات بین‌المللی و شبکه‌ای از سوی هنرمندان نسبت به مهم‌ترین مساله حقوق بشر دنیا یعنی ملت مظلوم فلسطین و ایجاد واکنش‌های پیرامون آن باشد. ما هم در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی این آمادگی را داریم نسبت به ارائه و انعکاس این آثار هنری ارزشمند همراه هنرمندان دغدغه‌مند این حوزه باشیم.

رییس حوزه هنری بیان کرد: حضور هنرمندان بیش از ۶۶ کشور برای شرکت در نمایشگاه «فلسطین تنها نیست» نشان‌دهنده یک کنش الهام بخشی است تا به همه دنیا این پیام را ابلاغ کند که فلسطین تنها نیست و به امید خدا حق مردم مظلوم فلسطین بازستانده خواهد شد.

اخبار مرتبط

پخش ۴ کارتون ایرانی جدید از تلویزیون

کاراکترهای انیمیشن سینمایی «فیلشاه» رونمایی شد

وقتی به کودکان ایران ازدواج همجنس گرایان را نشان می دهیم!/ «پیوند برادری» یا همجنس بازی؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha