افزایش تعداد مشمولان بن خرید از نمایشگاه مجازی قرآن

افزایش تعداد مشمولان بن خرید از نمایشگاه مجازی قرآن

به گزارش سراج24، بن خرید نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم از ظهر امروز، ۱۵ اردیبهشت‌ماه فعال خواهد شد و افرادی که بن به آنها اختصاص یافته است، می‌توانند به بخش فروش نمایشگاه مجازی قرآن کریم به نشانی iqfa.ir مراجعه کرده و مراحل خرید خود را انجام دهند.

مشمولان این بن‌ها شامل حافظان کل قرآن کریم، قاریان ممتاز، مدیران مؤسسات قرآنی، مربیان قرآنی، هنرمندان آثار قرآنی، نویسندگان و مؤلفان قرآنی، فعالان خبری و رسانه‌ای و خادمان قرآن می‌شود.

مبلغ این بن‌ها از ۱۰۰ هزار تومان تا ۴۰۰ هزار تومان برای افراد مختلف خواهد بود. مشمولان دریافت بن خرید از طریق ارسال پیامک نسبت به میزان بن تخصیصی خود مطلع می‌شوند، تعداد افراد مشمول این بن‌ها ابتدا ۱۲ هزار نفر اعلام شد، اما با اضافه شدن بخش‌هایی همچون مربیان قرآن تعداد آنها به حدود ۱۶ هزار و ۵۰۰ نفر رسیده است.

اطلاعات مشمولان بن خرید از نمایشگاه مجازی قرآن کریم با همکاری مراجع ذیربط از جمله شورای عالی قرآن (قاریان)، اتحادیه مؤسسات قرآنی (مدیران مؤسسات)، سازمان دارالقرآن الکریم و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (حافظان و مربیان) تهیه و فعال سازی شده است.

از جمله مشمولان این طرح می‌توان به ۶۷۰۰ حافظ کل قرآن، ۲۶۵۰ مدیر مؤسسه قرآنی، ۳۴۰۰ مربی قرآن و ۲۵۰ قاری ممتاز اشاره کرد.

نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم از یازدهم اردیبهشت‌ماه فعال شده و تا روزهای پایانی ماه مبارک رمضان فعال خواهد بود. این نمایشگاه در دو بخش فروشگاهی و محتوایی به ارائه خدمات می‌پردازد.

اخبار مرتبط

ارسال کتاب‌های نمایشگاه مجازی تا ۴۵ روز بعد از نمایشگاه ادامه دارد

در شب قدر پیام وحی را شنیده و به آن عمل کنیم

شانزدهمین دوره طرح اُسوه برگزار شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha